Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

diğer konuya yazdım yıldırım.

btcturk marketi çok dingil ya. çok abuk sabuk insanlar var. resmen eline para verilmiş çoluk çocuk sarmış hissi uyandırıyor.

en düşük satış fiyat 1275 iken gidip 1225 den 10 btc koyuyor adam anlamsızca. 500 lira falan zarar ediyor durduk yere. çok rastlıyorum bu tiplere.

wow ah. lol
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

niye yaptın bilmiyorum ama bi anda geçmiyor para, biraz beklemen lazım. kaybı çok yüksek değil mi o işlemin?

bişeyi 600$'a alıp 400$'a satıcaksın. tr'den iphone alıp amerika'da satmak gibi

oncede soyledim ama bunun bir onemi yok , hatta teknik olarak hic ama hic kaybiniz yok bu hareketten. yapmaniz gereken tek sey tum tradelerinizi bitirdiginizde , coinlerinizi bozdurucaksaniz btcturk e aktarik gene o kurdan bozdurun. yani / btc-e de cashout yapmadiginiz surece 0 kayip. btc-e nin amaci zaten orda daha ucuz iluzyonu yaratmak. kafasi biraz calisan biri zaten hayatta orda cashout etmez
Sosyal ağlarda paylaş

hani dediginiz olay sorunsuz olsaydi super olurdu cidden ama ben aylardir btc-e de takiliyorum , gina geldi abi biktim usandim yani. silkerim 100 lirasini dedim sonunda. bir para yatiricam bin dereden su getiriosun , sikik customer support ingilizce bilmiyor , aptal saptal verificationlar , sacma sapan para yatirma limitleri , yok CIS bolgesi kartlari gecerlidir falan , Your transfer amount must be below 0 EUR gibi beyinsiz msjlar.payeerdan okpaye ordan btce ye gecirmek zorunda kaliosun cift masraf odettiriyorlar vs vs

aciorm mobil bankacilik uygulamami , btcturke yolla 500 kagit diorm. 30 dk sonra 500 kagit btcturkte. yukardakiyle ugrasicagima . 100 kagit domalirim
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

imkansiz bu dedigin cunku hayvan gibi cut var orda , btcturke para yatirirken sifir kesintiyle yatiriyorsun, turk bankasina eft yaptigin icin atiyorum 5000 yatiricaksan 5000 yatiyor hesabina ve masraf yok

dün 40tl çıkardım kredi kartımdan, btc-e'ye ulaştığında 18.20$ falandı. bununla şuanki kurdan (400btc/usd diyelim) 0.0455 btc alıp btcturk'e geçirsem (0.001 btc komisyon var) 0.0445 btc oluyor. onu da 1120tl'den bozsam 49.84tl. bu kar olmuyor mu yani?

hayvan gibi cut var diyorsun da aradaki kur farklılığı daha hayvani
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunu abuse edebiliyorsan et tabiki, ama miktar arttikca confirmasyon sikntilari cikiyor zamanla sende goruceksin . o senin btce ye para aktardigin aracilar sen 300 euro yu gectiginde HOOP BILADER verify et diyor hesabini. fatura kimlik fotosu gondermek gerekiyor ozaman cok ugrasiosun ama ilerleyen surede sen kendi tecrubelerini aktar ona gore inceleriz durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

RaidenXelRu said:

imkansiz bu dedigin cunku hayvan gibi cut var orda , btcturke para yatirirken sifir kesintiyle yatiriyorsun, turk bankasina eft yaptigin icin atiyorum 5000 yatiricaksan 5000 yatiyor hesabina ve masraf yok

dün 40tl çıkardım kredi kartımdan, btc-e'ye ulaştığında 18.20$ falandı. bununla şuanki kurdan (400btc/usd diyelim) 0.0455 btc alıp btcturk'e geçirsem (0.001 btc komisyon var) 0.0445 btc oluyor. onu da 1120tl'den bozsam 49.84tl. bu kar olmuyor mu yani?

hayvan gibi cut var diyorsun da aradaki kur farklılığı daha hayvani

(tu) 2 gündür merak ettiğim şey bu benim de. Yok mu bunu yapan aramızda ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu an deneme amaçlı yaptım ve oldu ki paranın gidiş yolunu söylüyorum. Payeer.com -> Xmlgold.eu -> OKPay -> btc-e

Bu şekilde kredi kartımdan çıkan yaklaşık 46 dolar btc-e'den alır almaz BTC'yi btcturke aktarmamla 105 TL oluyor. Bu da yüzde 10. Fena değil. Yüksek meblağlar için taş attın kolun mu yoruldu. Ama aradan Payeer.com'u bir şekilde çıkarmak lazım. Adamlara para atmak da sancılı.

Aslında e-obmen'den atabilsem OKPaye yüzde 5 ile çok çok güzel olacak direk CCden ama atamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Ben şu an deneme amaçlı yaptım ve oldu ki paranın gidiş yolunu söylüyorum. Payeer.com -> Xmlgold.eu -> OKPay -> btc-e

Bu şekilde kredi kartımdan çıkan yaklaşık 46 dolar btc-e'den alır almaz BTC'yi btcturke aktarmamla 105 TL oluyor. Bu da yüzde 10. Fena değil. Yüksek meblağlar için taş attın kolun mu yoruldu. Ama aradan Payeer.com'u bir şekilde çıkarmak lazım. Adamlara para atmak da sancılı.

Aslında e-obmen'den atabilsem OKPaye yüzde 5 ile çok çok güzel olacak direk CCden ama atamadım.

obmen üstünden 2dk sürmedi benim btc-e'ye para akıtmam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...