Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Ya yaz buraya istediğin kadar yaz canım kardeşim hobi olarak yine yaz.

Yok şaka bir yana orası komple bitcoinle alakalı olduğundan en azından kesin bilgi alırsınız.

Sonra 20 sayfa 'POROMO VORMODOLOR' diye ağlayan kaynıyor , hani buraya yazın elbette ama sonuç bekleyeceğinize , gidip bitcointalkta yazın çat diye gelsin cevap zaten.

Ne hype yapmış bitcoin ya , kaybettiğim 150 lira aslında kaybettiğim 4300 lira aldı bi anda. 150 lira kaybettiğime üzülmemiştim ama bi anda o paranın şuan 4300 lira olduğunu öğrenince bayaaaaaaaa koydu . Tabii 4300 lira dediğim btcturke geçirip satabilseydim :D
Sosyal ağlarda paylaş

4300 lira lan! Hayvan herifler 1600 tlden alıyordu demin baktığımda.

O 1600den alan arkadaşları bulup ince ince küp şeker yapacak derecede doğrayasım var şuan.

TL;DR : Çok bitcoin kaybettim , gidin bitcointalka , zira siz burda yazdıkça moralim bozuluyo görüp görüp üzülüyorum. HATIRLATMAYIN ULAN!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok lan güncelde görüyorum başlığı , görünce sinirlenip girip gıcık edip çıkıyorum.

Hepinizin parası bir yerlerde takılı kalırda fiyatlar 5000 tl olana kadar giremezsiniz diye temennilerim var.

Bu arada o 2000 tl olduğu dönemde 6000 tl falan ediyodu yaklaşık , biraz daha duygusal olsam oturur ağlardım şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...