Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Meh. adc oynayamıyorum ya.. Millet 1-2 tane adc yi oyun açılır açılmaz kilitliyor. Son pik adc alan bile var (olduğu halde). 1-2 kez "sen nasıl olsa kilitlememişsin" diye savunan bile oldu :D

Çoğuda kasamıyor, beceremiyor. Bu kadar kırılgan sınıfı niye seçmeye zorluyorlar? Esprisi ne anlayamadım.

Az önceki oyun pro ashe vardı. Zorla adc yi aldı. Bende elise aldım. 9/0/7 bitirdim oyunu. Adc miz ise, 1/8/2.

Birde bir tespitim var. Darius alanların %90 ı oyunu bilmiyor düşük seviyede. Yani takımda afk bile olsa, karşıma darius ve başka birşey geldiği zaman seviniyorum. O derece ön yargı oluşmaya başladı =)
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

S-H said:

var

http://kaspersky.dp-gaming.org/haberler/item/353-wcg-iran-elemelerinde-ilginc-kural.html

GameX Dijital Oyun Fuarında da Türkiye elemeleri gerçekleşecek World Cyber Games'in İran elemelerinde ilginç bir kural dikkatleri çekti. Kural kitapçığına göre, Annie haricinde bütün kadın karakterlerin alınması ve oynanması yasaklandı. Bu kural Dünya genelinde büyük tepkiyle karşılandı. Annie’yi özel kılan sebep henüz tam olarak bilinmiyor fakat karakterin çocuk olması onu ayrıcalıklı yapabilir. Şimdi ise bütün Dünya elemelerin nasıl oynanacağını merakla bekliyor.

kogmaw erkek mi kiz mi?
kog erkektir de ezreal gay kontenjanından yasaklanmalı bence

haşemalı skin çıkarsınlar irana özel hepsini oynarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Elise in özelliği o zaten darius garen renekton gibi heroalrı çiğniyor.Pushlatmalarına izin verme kule altına sürüklemesinler seni çok cs kaçırırsın.

Elise i bende alacaktım iyi oldu 6300+skin geliyor.Sezon ne zaman bitiyor ? Sezon bitmeden plat olayım istiyorum ama bırak ranked atmayı bi aram atıp first win alacak zamanım yok bu aralar amk.
Sosyal ağlarda paylaş

twitch den geçmiş bir yayını açtım. Bi ara kamera görüntüsünü resim zannettim.
Hani hiç konuşmamanı geçiyorum, ara sıra göz kırp bari :P.

Bu canlı yayın hedelerinde konuşulmadımı çok sıkıcı oluyor ya. Zaten seçmece bir maç izlemediğimiz için sıkıcı geçebilme ihtimali var. Üstüne yayını yapandan birşeyler gelmeyince anlamsız geliyor bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...