Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Warships

Xenus

Öne çıkan mesajlar

Pascha said:

hsonu etkinligine katılmıstım bunada girebiliyorum ilginc ama guzel

bak onu söylemeyi unutmuşum. alfa ve haftasonu oynayanlar direk girebilecek cbtye.

nf2de baya kötü. nfden daha iyi olmayan efekt ve grafkler için daha fazla sistem istiyo kasıyo vs.

[hr]

nick ArtoriusCastus. oynamak isteyen oyundan yazabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

uçakla torpido atılması sisteminin değiştirilmesi lazım. adam aircraft ile mapin en ucuna gidiyor orada bb nin üstüne uçağı yolluyor 1.5km kala torpidoyu denize yolluyor, 2 aircraft aynı bb ye girip tek seferde batırabiliyor. torpidolar keşif uçağı yollasan bile 350-400m kala spotlandığı için herhangi bir manevrayla kaçmanın yolu da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
fena değil oynanış da gemilerin viewrange içine girip çıkarken görünmez olması ve gene hp sistemi hayalkırıklığı. neyse artık war thunder yapana kadar oynanır.

kancolle'deki gemileri burada kullanmak büyük keyif, maç arasında alt+tab yapıp onu oynuyorum bir yandan lol.
Sosyal ağlarda paylaş

farkedersem bir daha sefere, yazarım sana.

nagato'ya geldim ama premium'suz sınır ya o ya da amagi görünen o ki. tier 7-8 oluyor işte wot'ta da tier 9'du. repair masrafı çok arttığı gibi uçak gemileri aşırı güçlendi bir anda. aslında fusou en optimum yerde gibi. yamato hayal sanırım o okuduğum repair masrafları gerçekse.
Sosyal ağlarda paylaş

5km ötedeki destroyer invis geziyor tepemde recon plane, yanımda başka gemiler filan kimse göremiyor. vanish rogue gibi duman basmamış hali bu. duman basarsa 2km öteden de çıkıyor. carrier görünmeden bütün maç boyunca torpido uçak filosu yolluyor arka arkaya, oyun bir takıma carrier vermiyor öbürüne verirken. bir takıma 8 gemi, öbürüne 10 gemi veriyor filan. wargaming kalitesi.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel aslında, closed beta yakalarsanız kesin deneyin. bu tarz bir oyunun yapılıp keyifli olabileceğini kanıtlamış gene adamlar. wargaming'e bir konuda hakkını vereceksem o da her defasında hiç kimsenin denemeye cesaret edemeyeceği kadar niche ama "neden yok" dedirtecek kadar normal oyunları sıfırdan, sağdan soldan çalmadan deneyip yaptılar ve popüler hale getirdiler. anlı şanlı 20 milyar dolarlık şirketler onların üçte biri kadar yaratıcı olamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...