Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

çetintaş senden zerre hazzetmeme ragmen millet abik gubik hakaret ettiginde hep şikayet butonuna bastım, 4-5 gün önceki topicte öm leşirkende sana bunu söyledimde. moriarty konusunda %100 haksızsın, birine seni nüfusuma aldırırım dedikten sonra cevap almayacağını düşündüysen ya çok safsın, yada kendini kurnaz sanıp aslında kurnazlıgın yarım kilometre ötesinden geçmeyen birisisin.

ha moriarty ninde cevap olarak kızından giriş yapması leş bi davranış ona diyecek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

screwy said:

@fizban

bi zaman senin zaman sec bi taraf obur tarafa eski postları kullanarak giydir.

Mesela Sneijder meselesini unutmadık: Neymis sneijder realde oynamadıgı icin yollanmıs simdi sneijder gs de oynuyormus o yuzden real gs den iyi takımmıs. aradaki 450 milyon euroluk kadro deger farkının bi onemi yokmus.

sen bunun için mi düşman oldun lan bana?
ve evet, bu şekilde düşünen milyon tane adam var, ne olmuş yani? ayrıca benim düşüncem böyle oğlum,senin gibi düşünmek zorundamıyım?

burada ağır hakaret var. madem herşey çok nizami olacak ananı ben şey ettim, sen de benim bi tarafımdan düştün manasına gelen bu söz en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

çeto'nun kellesini getirene 500.000 AMERİKAN DOLARI ödük vaat ediyorum. pis emperyalistlerin para birimi üzerinden çeto'nun kellesine ödül ona verilecek en büyük cezadır.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

screwy said:

Ya konusup duruyosunuz da bu forumda kimlere ne laflar edildi bi bu cıkıp adres telefon falan istiyo bunda bi sorun yok mu? Millete laf yetistirirken problem yok kaldıramıyacagı lafı yedigi anda adres telefon.

sen de aynı şekilde...zaten hepiniz birbirinizin göttaşısınız. nasıl da çıkıp geliyorsunuz, dökülüyorsunuz peş peşe. lan senin madem bu kadar hakkaniyet duyguların gelişmiş, "çeto iktidarsız olduğu için eşiyle ilgilenmiyor,gelmiş burada yazıyor işte" diyen şerefsiz evladına iki laf niye etmedin? senin gibi nesiller yetiştirdi değil mi son 20 sene? sosyal ilişkiler sıfır ama klavye başından herkese ders veren gençlik! hey babalar,hey! kaldıramayacağı laf ne? şimdi senin annene, bacına ben düm düz gitsem sen buna "ahahahaha" diyip geçecek misin? eğer öyleyse harbiden sorun var oğlum sen de ve senin gibilerde...
Hakkaniyet duygusu falan gostermedim herkese ne laflar edildi rahatsız olan gitti olmayan durdu. Adres isteyen bi sen varsın hala adres istemekle haklı cıkacagını sanıyosun. Sana burdan adres cıkmaz, daha zorla sen.

Hayır yazıyosun sonra cevabını alıyosun. Senin yazdıgın ilk lafı yiyen adam ABILER BU BANA NE DEDI diye atarlanmıyo diye senin yazdıgının normal bisey oldugunu sanıyosun. sonra cevabını alınca da yok efendim ben duzgun yazmıstım o boyle yapmıstı. sonra editlemisti bilmem ne. Gec bunları...

Birazdan zaten cıkıp hep bunlar bıyıklı sevdigi icin ben bıyıklılara laf ettigim icin boyle oluyo diyceksin hep oraya kacıyosun nasılsa kolay yer.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

kuddusi haksız net. nüfusuma geçireyim lafını eden ilk kendisiydi. kötü birşeyse bu niye söyledi, kötü birşey değilse kızını nüfusuna almak istediğini söyleyen adama niye bu kadar kızıyor?

kızın +18 ise nüfusuma geçireyim ile oldu olacak seni nüfusuma geçireyim aynı şey he? bizi geç,sen kendi söylediğine inanıyor musun?

dürüst ol arkadaşım,dürüst ol...
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

@fizban

Mesela Sneijder meselesini unutmadık: Neymis sneijder realde oynamadıgı icin yollanmıs simdi sneijder gs de oynuyormus o yuzden real gs den iyi takımmıs. aradaki 450 milyon euroluk kadro deger farkının bi onemi yokmus.
bana facebook'tan küfretmişti, onu koyup karşı tarafına geçsem daha etkili olmaz mı ? yalnız benim bu karşılığı facebook'ta vermem gerekiyor olabilir, internet delikanlılığı kurallarına çok hakim değilim. yardımın için teşekkürler göttaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

KuddusiMavra said:

Madcat said:

banlanmıcak mı bu yazısıyla?

arkadaş...ben banlansam sana ne, banlanmasam sana ne?
eğer azıcık bu işleri gerçekten ciddiye alan adamsan moriarty, finkflor veya cons bu türden hakaretlerle bana saldırıp dururken sor aynı soruyu...

7/24 forumun her alanında acaba sana kim küfür etmiş diye bakmıyorum kusura bakma, ama böyle çoluğu, çocuğu olan adamın, internet cafe basıcam adres verin ayaklarına girmesi so 2000.

olm bi gidin ya.bir yeri basacağım yok,nerenizle okuyorsunuz lan yazdıklarımı?
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi

bir sayfa önce kendisi aileye bulaşmasa,

daha önceden yine bana ailem üzerinden vurmasa

ve ona ragmen bazen kendini savunurken bana bel altı vuruyosunuz diye ağlamasa

ben ona o lafı yazmazdım.

olay bu. isteyen leş desin isteyen dilediğini yazsın

çeto, sana kimliğimi verirdim abi ama 50 yaşında adamsın olgunluğu ben yapıyorum sana farkında değilsin ne yazik. ki bu forumda kimsenin kimliğini bulmak zor değil. gerçekten istiyosan arar bulursun ama böyle saçma ödül var klişeleriyle değil. bende senin telefonun, ev telefonun, iş telefonun hepsi var mesela.

4 sene sonra herkesin bakacağı muahuauhauhauha ödül var yazmış diye güleceği bi topic olmuş oldu
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

huun said:

kuddusi haksız net. nüfusuma geçireyim lafını eden ilk kendisiydi. kötü birşeyse bu niye söyledi, kötü birşey değilse kızını nüfusuna almak istediğini söyleyen adama niye bu kadar kızıyor?

kızın +18 ise nüfusuma geçireyim ile oldu olacak seni nüfusuma geçireyim aynı şey he? bizi geç,sen kendi söylediğine inanıyor musun?

dürüst ol arkadaşım,dürüst ol...

samimi olmam gerekirse, bokun azı çoğu olmaz. bok her türlü pistir.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

screwy said:

@fizban

bana facebook'tan küfretmişti, onu koyup karşı tarafına geçsem daha etkili olmaz mı ? yalnız benim bu karşılığı facebook'ta vermem gerekiyor olabilir, internet delikanlılığı kurallarına çok hakim değilim. yardımın için teşekkürler göttaş.
abi tabi meseleyi bireysellestir sana karsı sacmaladıgı yeri yakalayıp ordan tutup buraya cek.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

screwy said:

@fizban

lan kufuru yiyen biziz, atar yapan bunlar, ben anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...