Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

huun said:

Noyzura said:

Paticik kaç senedir var aradan bazılarınız burada yaşlandı ama artık şu laf sokma, aşağılama ve rencide etme temelli orgazmlarınızı bir kenara bırakma zamanı gelmedi mi ?

orgazm çok zevkli bişe, bir kenara bırakılacak gibi bişey değil. sen de bilirsin diye tahmin ediyorum...

tamam işte mesajın devamını okusan diyorum burada lafla bir birinizi düzüp tatmin olacağınıza gidip sevilmeye aç güzelim kızlarla orgazm yaşayın diyorum öyle çifte mutluluk. sonra snowballing falan akar yani ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Akhlaur said:

Kassız ninja.

Kaslıyım lan. fazla kas hamallık saniyede 10 yumruk için dex gidiyorum.

dostum biz sokak savaşçıları arasında ciddi bir tartışma konusudur bu. fazla kaslı insanlar aldıkları darbeler sonucunda kasılıp kalan kasları yüzünden hareket kabiliyetlerini kaybederken, oturttujları tek bir yumrukla senin gibi çubuk kraker tipleri harcayabiliyorlar. direkt bir darbeden en az 120 saniye boyunca kaçabilecek kadar dex kastın mı yoksa burada boşa mı üflüyorsun?

tamam teknik sahibi insanların yaptıklarına şahit olmuşluğumuz var; ama sen gerçekten o kadar teknik sahibi misin?

değilsen ağzına tek oturtsam yeter mesela. bak tekniğine gene saygı duyuyorum, sokakta denedin mi hiç kabiliyetlerini onu merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

KuddusiMavra said:

moriarty said:

ÇETOOO BENİ ARKADAŞLARIMA SORUYOMUŞSUN ÇETOOOOOOOO

evet, fotoğrafını da buldum. seni de bulurum. arkadaşın da ayıp etti. bana yalan söylemeyecekti.
bu arada özel mesaj kutuma ihbar yağıyor... 1-2si doğru sanırım.

GEEEEL ÇEEETOOOO GELLLLLL

abi ciddi ciddi korktuğumu falan mı sanıyosun paket yapar yollarım seni hahahahahahahhaha

yakışıklı...dövme yaptırmakla, buradan sallamakla olmuyor işte. yetecem sana,merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

moriarty said:

KuddusiMavra said:

moriarty said:

evet, fotoğrafını da buldum. seni de bulurum. arkadaşın da ayıp etti. bana yalan söylemeyecekti.

abi ciddi ciddi korktuğumu falan mı sanıyosun paket yapar yollarım seni hahahahahahahhaha

yakışıklı...dövme yaptırmakla, buradan sallamakla olmuyor işte. yetecem sana,merak etme.

SANA DAYAK ATIP GİF YAPARIM ÇETOOOOO
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

moriarty said:

KuddusiMavra said:

moriarty said:

abi diyorum bak sekse gidicek bu konunun sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

dostum biz sokak savaşçıları arasında ciddi bir tartışma konusudur bu. fazla kaslı insanlar aldıkları darbeler sonucunda kasılıp kalan kasları yüzünden hareket kabiliyetlerini kaybederken, oturttujları tek bir yumrukla senin gibi çubuk kraker tipleri harcayabiliyorlar. direkt bir darbeden en az 120 saniye boyunca kaçabilecek kadar dex kastın mı yoksa burada boşa mı üflüyorsun?

abi kas kütlesinin oranı önemli ya. yoksa bu adam da çubuk gibiydi

Sosyal ağlarda paylaş

Çetin abi sana karşı bir garezim yok, olmadı da. Açtığın başlıkları severim, fikirlerini de keza. Ama şu ortamda ibreyi kaçıran adamlar hep vardı keşke boşver deyip geçseydin. Arkadaşın lafı tabi bir baba olarak seni oldukaç sinirlendirmiş ama bunlar asıl umursanmadıkların da delirir, şunu keşke farketseydin be abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Çetin abi sana karşı bir garezim yok, olmadı da. Açtığın başlıkları severim, fikirlerini de keza. Ama şu ortamda ibreyi kaçıran adamlar hep vardı keşke boşver deyip geçseydin. Arkadaşın lafı tabi bir baba olarak seni oldukaç sinirlendirmiş ama bunlar asıl umursanmadıkların da delirir, şunu keşke farketseydin be abi.

Nüfusuma aldırırım dersen forumda kızını altıma alırımı gömer, gayet legit.

Haklı falan değil, haklı olsa biz yüklenmezdik, adamla kapışmasını izlerdik.

Ama dümdüz aptal, forumu kirletiyor, üstüne böyle gerzek gerzek topicler açıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...