Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

di said:

KuddusiMavra said:

di said:

Valla su dakkadan sonra memleketi kurtarsan bos Ceto ya. Bisey diyecem laf anlaticam diye kasma hic o yuzden.

niye ki? bu da geri vites? adam değil misin oğlum sen? sallayıp sallayıp ondan sonra kendince racon kesmeler falan,kurtlarvadisine çevirdiniz lan burayı.
iftira atıp ondan sonra yok öyle bir şey deyince daha hala "al şu şurda dursun" falan. ne dursun? hani çük boyu? hani kim kime kaç posta attı anketi?

He Ceto he. Anlasamadigin herkes aptal, herkes geri vites he.

Milletin cinsel iliski yasini sorgulamak ile kimin kime kaydigini sormak arasinda pek bir fark yok. Hele senin gibi biri olunca soran, hic hic yok.

şu da klasik paticik trüğü..."he bilmem kim he"...ne he çeto hesi? kaç kişi girmiş o ankete, kaç kişi okumuş,yazmış? abuk bir ankette değil, anlı şanlı istatistik firmaları yapınca iyi, biz paticikte(hem de paticikte)yapınca kötü. ne diyim ben de şimdi, "he di, he"...
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Çeto sen baya baya dümdüz gerizekalısın, kızın da çok büyük ihtimalle genetigin kurbanı olarak gerizekalı.

Adım da ahmet salih bozdaş. 1.75, tüy siklet.

Gel zibidi.

AHAHAHAHA. Ama bu nasil bi kasinmaktir ya. Geldim zibidi diye konu acip tecavuze ugramis fotolarini yayinlana yarin oburgun gulerim hani sundan sonra. sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...