Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

DZ de rank kasıyorsun ve islevli bisey satın almak istersen rank50+ olman gerekiyor. Buna high end BPler ve itemlar dahil. Eger birini oldurursen mapin bir kısmı rogue oldugunu goruyor ve sana dalmaya kosuyor. Kendini savunmak icin mecburen birilerini daha oldurdun diyelim ve kill sayın 5 e ulastı. Manhunt acılıyor bu sırada 300 saniye boyunca olmemen lazım ve tum harita lokasyonunu gorebiliyor. Eger Manhunt sırasında rogue olarak rank 50 de olursen 4 rank ve 130k falan DZ credit kaybediyorsun. Tekrar o rankleri kasmak 3 4 saat suruyor. O yuzden insanlar kardes kardes oynuyorlar. Sadece birileri digerlerinin bombalarına atlarsa ya da line of fireına gecerse yanlıslıkla rogue oluyor onlara dalınıyor.

Eger tabi herseyini sonuna kadar kasmıssan ve her manhunttan genis genis cıkabilecegini dusunuyorsan ayrı mesele. Onu yapabilmek icin de sonsuza kadar kasıyor olman lazım hele su son patchten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

DZ de rank kasıyorsun ve islevli bisey satın almak istersen rank50+ olman gerekiyor. Buna high end BPler ve itemlar dahil. Eger birini oldurursen mapin bir kısmı rogue oldugunu goruyor ve sana dalmaya kosuyor. Kendini savunmak icin mecburen birilerini daha oldurdun diyelim ve kill sayın 5 e ulastı. Manhunt acılıyor bu sırada 300 saniye boyunca olmemen lazım ve tum harita lokasyonunu gorebiliyor. Eger Manhunt sırasında rogue olarak rank 50 de olursen 4 rank ve 130k falan DZ credit kaybediyorsun. Tekrar o rankleri kasmak 3 4 saat suruyor. O yuzden insanlar kardes kardes oynuyorlar. Sadece birileri digerlerinin bombalarına atlarsa ya da line of fireına gecerse yanlıslıkla rogue oluyor onlara dalınıyor.

Eger tabi herseyini sonuna kadar kasmıssan ve her manhunttan genis genis cıkabilecegini dusunuyorsan ayrı mesele. Onu yapabilmek icin de sonsuza kadar kasıyor olman lazım hele su son patchten sonra.

yani extreme kasanlar harici casual gibin oldu oyun diyebiliriz? bi konuşiim arkadaşlarla hala beğenmiş oynuyorlarsa aliim madem.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani bunların hepsi birini etkiliyor.

Suan insanlar kasma modundalar onun icin kardeslik hakim ama 2 hafta sonra daha kasacak biseyim kalmadı diyip DZ yi kasmaya calısan herkese cile haline getirecek olanlar da olacaktır odulune/cezasına bakmadan. Onların tabi hızlı kastıkları seyi sen 2 ayda kasacagın icin o 2 aya katlanabilir misin o sana kalmıs. Casuallastı bitti denebilecek bir durum degil yani. Ama oyun bence iyi. End game i iyi olsaydı zaten suan foruma yazmıyor oyunu oynuyor olurdum =).
Sosyal ağlarda paylaş

playstore sanırım hayatım boyunca gördüğüm en kötü sitelerden biri olabilir ya. gittiği destinationdan geri dönüş olmaması, sepet tutarının hesaplama hataları, ödeme tiplerinde gelen ve bilgilendirmesi olmayan ek tutarlar daha neler neler... sign up, login, ürün detay, sepet, alışveriş adımları hepsi birbirinden le$

bir kuruluş elinde bu kadar kaynak olup da bu kadar kötü ux tasarımı nasıl yapabiliyor, akıllara ziyan. bana 5 kişilik ekip verseler şundan iyi site ve alışveriş deneyimini 3 ayda kurarım. conversion 2 katına falan çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

playstore sanırım hayatım boyunca gördüğüm en kötü sitelerden biri olabilir ya. gittiği destinationdan geri dönüş olmaması, sepet tutarının hesaplama hataları, ödeme tiplerinde gelen ve bilgilendirmesi olmayan ek tutarlar daha neler neler... sign up, login, ürün detay, sepet, alışveriş adımları hepsi birbirinden le$

bir kuruluş elinde bu kadar kaynak olup da bu kadar kötü ux tasarımı nasıl yapabiliyor, akıllara ziyan. bana 5 kişilik ekip verseler şundan iyi site ve alışveriş deneyimini 3 ayda kurarım. conversion 2 katına falan çıkar.

ilgilensinler diye başına koydukları ismi lazım değil oyun dergisi ekibi büyük iş başarmış cidden, bir tane bile feedback vermiyorlar sanırım telekom'a senelerdir iğrenç site aynı oranda gfdhjj.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

playstore sanırım hayatım boyunca gördüğüm en kötü sitelerden biri olabilir ya.

Orası webmaster ve işletmecilere ders niteliğinde işte. Bir alışveriş sitesi nasıl olmamalı. Ne yaparsanız bu kadar b.ktan olur.
Müşterilere de elinizdeki sitelere şükredin. Beterin beteri var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...