Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

sodapoppin'de streamliyor.

https://www.twitch.tv/sodapoppin

streamerları ayarlamışlar herhalde. e3'e çıkmış birde, belli oldu sebebi. ps4'e sonra gelicekmiş sanırım launch exclusive.
https://www.youtube.com/watch?v=XYP57phnIgQ

serverlar felaket ötesi yalnız steam release'inden beri. lag, dc gırla. millet isyanlarda adamlar herhalde nasıl bu kadar çok insan oynar falan diye düşünüyor dsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
https://www.reddit.com/r/blackdesertonline/comments/5padhe/ultimate_guide_for_fpsperformanceping_issues/

şuradaki guide'dan bazı tweakler var. uygulayınca fps artıyor baya. ekran kartından çok cpu'ya bağlı ama bende 680m var. medium'da 40-60 fps ile oynuyorum. town-town dışı değişiyor işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
abi 7 günlük free trial var. indir client'ı dene. eksikleri olsa da piyasada şuan overall içerik bakımından bunun gibisi bence yok. guest pass ile 7+7 gün oyunu deneyebiliyorsunuz.

Guest Pass

3577Q5A-KLH1C99-GSORF8P-CNOM7
DDJ5RJ4-88SQ08R-HJMRT1F-FS9PV
L8T7FCI-QNLGTPF-A1F5K71-12EV8
QHOO69S-PCB2FOU-EE1SH8U-88RQV
KG0OREU-EHLGN5E-57FDRB1-43DBQ
SQTRCRS-FAOMTSQ-RRVSL9A-40QJC
E57EJBD-INADUH8-8KSQUT0-VR6L0
KHNQGBK-7D1SDSM-VHE7NE5-JTDD3
HM6KS83-CVEGHMG-UODLKFC-993JF
E7C1GRE-LUIVH7A-HIT33NK-4LN8N

sıkıntılı iki yanı var biri oyun 5$ mı ne ama giriş ücreti normal 50-60$ gibi bişi. cash shop'tan bazı şeyleri almadan beleşe oynamak mümkün değil. çünkü 1 saatte yapacağınız işi 4 saatte falan yapmış olursunuz. hani ondan sonra pek harcama yapılması gerekmiyor ama b2p harcaması gibi düşünün biraz.

işte birde endgame'inin zaman yiyici bi şekilde grind olması. elle tutulur bi guilde girip, GvG yapmak istiyorsanıa, 1.5-2 ay günde 2-3 saat falan grind yapmanız gerekiyor. top15 guilde falan girmek isterseniz 3-4 ay grind gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
büyük ihtimal lokalizasyon olur. adamlar ilk gün cover ettikleri bölgeler neyse hiç değiştirmediler. güneydoğu asya bi de güney amerika serverı açtılar.

bu kadar yüksek spec isteyen oyun tr'de tutmaz, en azından server patlayıp kapanırsa belki EU'a dahil ederler bizi ahaha. gerçi tahminim TR serverı middle-east olarak geçicek, arapları falan da dolduracaklar ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

HarveyQuinn said:

yekeyeke said:

Türkiye'ye geliyor bu, GameX'te bu senekinde standı olacak. Türkçe mi olacak full yoksa kayıt mı alacak sadece ayrıntı bilmiyorum.

Kaynak var mi? Inanasim gelmedi pek böylesine saglam sistem isteyen bi oyunu niye türkiye ye getirsinler ki oynayan sayisi cok az olur.

Kaynak benim, GameX'te biz de olacağız. Çin merkezli bir oyun firmasının oyunu için TR'de pazarlama ve operasyon kısmını yürütüyoruz. GameX'e katılmak için teklif verdik Çinli firmaya, okeylerse haftaya sözleşme olacak, biz de katılıcaz.

Black Desert GameSatış denen epin firması vasıtasıyla yer kiraladı, biz de pazarlama konusunda mailleştik ama onlar bir epin firmasıyla girme kararı almış. Biz oyun ajansı olarak hizmet veriyoruz. Onlar epin firmasının kitlesi vardır diye düşündüler herhalde.

Kesin gireceklerini fuarı yapan ekipten öğrendim 2 hafta önce. Ha belki son dakkada iptal olur ama benim duyduğum girecekleriydi. Serverlar nerde olur, nereye açılır bir fikrim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

HarveyQuinn said:

yekeyeke said:

Türkiye'ye geliyor bu, GameX'te bu senekinde standı olacak. Türkçe mi olacak full yoksa kayıt mı alacak sadece ayrıntı bilmiyorum.

Kaynak var mi? Inanasim gelmedi pek böylesine saglam sistem isteyen bi oyunu niye türkiye ye getirsinler ki oynayan sayisi cok az olur.

Kaynak benim, GameX'te biz de olacağız. Çin merkezli bir oyun firmasının oyunu için TR'de pazarlama ve operasyon kısmını yürütüyoruz. GameX'e katılmak için teklif verdik Çinli firmaya, okeylerse haftaya sözleşme olacak, biz de katılıcaz.

Black Desert GameSatış denen epin firması vasıtasıyla yer kiraladı, biz de pazarlama konusunda mailleştik ama onlar bir epin firmasıyla girme kararı almış. Biz oyun ajansı olarak hizmet veriyoruz. Onlar epin firmasının kitlesi vardır diye düşündüler herhalde.

Kesin gireceklerini fuarı yapan ekipten öğrendim 2 hafta önce. Ha belki son dakkada iptal olur ama benim duyduğum girecekleriydi. Serverlar nerde olur, nereye açılır bir fikrim yok.

Gamesatış Ntroyun bu oyunu Ntroymu getirecek simdi? 6 ay max server ömrü.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...