Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pireliyim, ona göre :(

nilly

Öne çıkan mesajlar

nilly said:

barbu said:

beyler 0ne tam anlamıyla başlamadıysa da bize laf sokmaya çalışıp cool takılmaya çalıştığına göre kız bunlar.

doğru alarm. rahat olabiliriz.

Laf sokmaya, cool takılmaya çalışmasam da incisözlükte ifşa olmamış hesabıma rağmen bu sohbetin benim pireli mesajım sonrası oluşmasını sevdim ben. İlgi ya da prim toplama peşinde değilim. Yazdıklarınıza sizin kadar gülüyorum. Pazar akşamı bilgisayar başında kaldığıma ve zamanın bu kadar çabuk geçtiğine inanamıyorum. Varolun! :)

neden alındın nisancım. ben onu 0ne a söylemiştim oysaki.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

nilly said:

barbu said:

beyler 0ne tam anlamıyla başlamadıysa da bize laf sokmaya çalışıp cool takılmaya çalıştığına göre kız bunlar.

doğru alarm. rahat olabiliriz.

Laf sokmaya, cool takılmaya çalışmasam da incisözlükte ifşa olmamış hesabıma rağmen bu sohbetin benim pireli mesajım sonrası oluşmasını sevdim ben. İlgi ya da prim toplama peşinde değilim. Yazdıklarınıza sizin kadar gülüyorum. Pazar akşamı bilgisayar başında kaldığıma ve zamanın bu kadar çabuk geçtiğine inanamıyorum. Varolun! :)

neden alındın nisancım. ben onu 0ne a söylemiştim oysaki.

Üzerime alındım alenen. Nasıl da anlamlandırmaya meraklıymışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...