Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dövüşmek istediğiniz paticik üyeleri

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Noyzura, cidden öyle bir olay var mı?

Spiritüel olarak birini pataklayabiliyor muyuz? Veya biliyor musun, biz yapamayız da. Mesela mental olarak adamı yorup, uykusunu rahatsız edip, ne bileyim ruh haline darbeler indirebiliyor musun? Mesela erkekliğine yönelik spiritüel saldırılar mümkün müdür? İlizyon, hologram veya haladan tavsiye alarak büyü kategorisinde?

Eğer mümkünse gereksinimler nedir? Mesela ben imam'a karşı böyle bir saldırıda bulunmak istesem veya Mortis'e karşı neye ihtiyacım olur? IP adresi ile yapamayız değil mi? Nasıl çalışıyor bu sistemler?

evet böyle şeyler mümkün. bu konuda ustalaşman ya da bir büyücüye gitmen gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

@Noyzura : önerebileceğin biri var mı abi? voodoo doll tarzı şeyler arıyorum. böyle çok uzun süreli hazırlık gerektirmeyen ve anlık tepkimelere sebep olacak bir şey. mesela TS'de "abi kesmeyin yazık" falan dediklerinde böyle batırayım içinde hissetsin acıyı istiyorum. içindeki carebear'i öldürmek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hemen girmiyor ama sıkıntıyı patlatıyor elbet. dediğim gibi gül geç. hayatta en önemli şey ne olursa olsun ya da seni ne kadar kızdırırlarsa kızdırsınlar kendi enerji titreşiminin kalitesini korucaksın.

Enerji titreşim kalitesi iyi olduğu sürece cennette gibi olursun ve işlerin rast gider. Günlük yaşam hissiyatının çoşkusu , tatlılığı güzel hissettirir.

Enerji titreşim kaliteni ona buna gider yaparak ya da kafaya takarak geçirirsen şartların ne kadar iyi olursa olsun bi cenabetlik üstüne yapışır. En sevdiğin yemeği yerken bile lezzetini olması gerektiği kadar iyi alamazsın. Kafan döner durur saçma salak düşünceden bir diğerine.

Sıkma tatlı canını yani ;) kimse buna değmez.
Sosyal ağlarda paylaş

bi dönem böcek aldım ben ya. yılan zehri çalışıyorum ben 2 senedir asıl tezim mezim araştırmam komple onun üzerine.

kaç sene kik boks yaptık döverim. az biraz amerikan futbolu oynadım receiver olarak fena koşmuyorum dövemezsem kaçarım. yakalanırsam zehir tükürürüm. arazi çalışmalarında dağda bayırda kalacağımız zamanlar için pompalı tüfek kullanmayı biliyorum. vurur öldürürüm. türkiyenin en zehirli yılanlarını koruyucu eldiven dahi giymeden çıplak elle dalıp tutacak reflekslere sahibim. DÜNYAYI KURTARACAK AKLA SAHİBİM. AKIL ZENGİNİYİM. bir sürü satranç madalyam var fen lisesi mezunuyum bilim adamıyım at gibi zekiyim falan.

gerçekten çok ölümcülüm ya. ağzını burnunuzu kırarım hepinizin. eritrositlerinizi parçalarım akıllı olun.

ben villian olacağım ya. inanılmaz bir herifmişim şimdi. okuyunca farkettim. ya bide saçma sapan yakışıklı ve karizmatik bir adam olduğumu düşünürsek tek engel önümdeki finaller ve tez. şu tezi finalleri vereyim çok değişecek buralar çok. akıllı olun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...