Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Red Hack'ten korkunç iddialar...

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Öğleden sonra Jandarma İstihbarat Daire Başkanlığı'na ait bazı gizli belgelerin eline geçtiğini twitirdaki hesaplarından duyuran Red Hack Suriye'deki silahlı gruplara gönderilen bomba yüklü araçlarla ilgili olarak bazı belgeler yayınladı. Anlamakta zorlanıyorum ya da anlıyorum da kendime itiraf edemiyorum ama patlamaya neden olan bombaların aynı bombalar olduğunu iddia ediliyor. belgelerin linkini aşağıya veriyorum.

http://redleaks.blogspot.com/2013/05/Hatay-Reyhanli-Askeri-Gizli-Yazismalar.html
Sosyal ağlarda paylaş

Bu patlamaların hükümete süpriz olarak mı yapıldığını sanıyorsunuz neden bu kadar çok şaşırıyorsunuz ki.

Hani şaşırılacak ne kaldı ? Ekonomi assasinleriyle hükümete herşey sattırıldı. Ülke satıldı komple. üstüne de suriye ile savaş çıkması için uçaklarımız suriye sınırlarını aştırılıp kasten düşürtüldü yine savaş başlamadı. Şimdide savaşa sokmak için bari sınırda bi yerde öldürelim vatandaşları da millet gaza gelsin. Basit ama üzücü gerçek bir hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Redhekmis suymus buymus, neye kime hizmet ettikleri bilinmeyen, kimin taseronu sozcusu olduklari belli olmayan insanlar iste, geciniz.

düşmanımın düşmanı dostumdur olarak bakıorm ben olaya ya
eğitim falan aldıkları kesin
işin güzeli bi şekilde "intikam" alıyorlar "halk" adına.
ha kimdir nedir kim besliyor bilinmez tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

belgenın kendisi lazım evet ama belgenin kendisini bulmak baya imkansız bi durum. yok etmişlerdir onu direk heleki bu haberden sonra.
yinede bu tur sızıntılar sorusturma acmak için yeterlii olmalı.

patlayıcının ne olduğunu bıle acıklamamıs bır devletimiz var zaten. hanı ev yapımı bombalarla o kadar hasar verdiklerini iddaa edicekler diye sinirim bozuluyo benım hala. c4 olsa bile c4'ün üretim yerine göre yine farklı icerikleri var az cok bulunabiliniyo veya elenebiliniyo bi noktaya kadar üreticileri. Bombaların asıl üretim ve geldiği noktanın tespitini sağlıyan parcası patlatma mekanizması zaten. onlar baya kaydı kuydu olan seyler.

tabi patlyıcıyı acıklamayan istihbarat/polis teşkilatı böle bi bilgiyi bizede kimseyede sunmaz. bütün kalıntıalrı bi güzel temizleyip duman etmiştirler bile.
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

"Tatar Ramazan" said:

Redhekmis suymus buymus, neye kime hizmet ettikleri bilinmeyen, kimin taseronu sozcusu olduklari belli olmayan insanlar iste, geciniz.

vahhabi ramazan dan epic açıklamalar..

haklı aslında. mesela wikileask baya tarafsız tera byte terabyte dosya yayınladı. bütün leakleri p2p'den dağıttı şifreli olarak. gerekirse erkenden salarız şifreyi ama bilgi kirliliği ve aşırı yüklemnesi olmaması için ufak ufak yayınlıyoruz diye güven sağlayıp yaptılar bu işi.

redhack onların sağladığı bu prestijden güvenden yararlanıyo. tabi adamlar acıklıyo zaten biz tarafsız bilgi sızdırma operasyonu değiliz diye. o yüzden zaten temkinli olmak gerek bu adamların acıklamalarına karsı.
Sosyal ağlarda paylaş

Hatay 'ın %25 i Esad ın Nusayri ile akraba olan aleviler. Bombaları koyanlar da bu grup içerisinden. Daha öncede Türkiye-Suriye kardeştir savaşa hayır diye zaman zaman gösteri yapanlar. Bunların içinden El-Muhaberat ın güdümünde olanlar eylemi gerçekleştiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Llama said:

GERGE said:

RedHack su universitelerde yolsuzluk olayindan beri benim gozumde anlamsiz bir topluluk.

neden.. orada da net belgeleri yayınlamadılar mı

Yok. Sadece yakalanmis ve haklarinda sorusturma acilmis, bazen ceza verilmis yolsuzluklari yayinladilar. KOnusunu bulmaya usendim simdi ama orada da demistik bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

izmir^2 oldu bu da

bazı gerçekleri görmenin memleketin elit kısmına has derin bir vizyon duyarlılık ve entelektüellik ilericilik gerektirdiği yanılgısı (ki bunların hiçbiri yok aslında bu izmir kafasında nasıl bu etiketi sahiplendiler anlamıyorum)

ekonomi konusunda hükümeti ancak gelir dağılımı perspektifinden ve aşırı neoliberalleşmeden dem vurarak eleştirebilirsiniz. bunun dışında gerçekleşen yapısal birçok değişiklikte adamlar güzel çalışıyor.

ama bunlar başka başlığın tartışması
benim demek istediğim bu tip icraatlarda muhaliflik yaparken mesleyi ekonomiye geitirirken temkinli olmanız çünkü haklı olunan konuları gölgelemekten başka bir işe yaramaz bu. samimiyetle öneriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Hatay 'ın %25 i Esad ın Nusayri ile akraba olan aleviler. Bombaları koyanlar da bu grup içerisinden. Daha öncede Türkiye-Suriye kardeştir savaşa hayır diye zaman zaman gösteri yapanlar. Bunların içinden El-Muhaberat ın güdümünde olanlar eylemi gerçekleştiriyor.

Hatay;tr nin değil dünyanın belli başlı en hoşgörülü,kozmopolit yeri olduğuna göre bu dediğine kim inanır? rte mi bülentçik mi??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...