Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir hayalin peşinde(8pack) - kişisel meydan okuma topiki

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

bak jon, senin resimlerinden gordugum kadari ile zaten yag oranin dusuk, orantinda guzel, egerki o yag oraninda gorunmuyorsa ya cidden abs calismamissin ya da dna sal olarak 6-8 degil 3-4 olabilir. kotu bir sey degil sonucta arnoldda 4 mu ne var.

cok zayifsan ve yag oranin dusukse normal olarak vucut yagi ilk once en son verdigi yere depoluyor.. yani abs ustune.. basina bu gelmistir belki.

abs calis az kemik koy vucuda, biraz organ eksigin var, suda yok sende yeteri kadar, :D :D :D

resimlerindeki boyama degilde gercek halinmi yoksa :D

kanuni yağları eritirsem oradan bi 8'li çıkarırsam . sonra onu Rıvdana yollatıp kanvasa bastırırsam sende evinin duvarına asar mısın ;D ?
Sosyal ağlarda paylaş

bende öle çalışıyorum 20 hareketim var toplamda, ortalama 1000 hareket yapıyorum her hareket 1 dk sürüyor hareket bitince 30sn mola veriyorum.üst karın,alt karın,yan karın,tüm karın sırasında 5er hareket yapıyorum. 1 aydır böleyim başlarda zorlamadan boyunum kasılıyordu kramp gibi oluyordu sonra geçti alıştım.

milyar kilo kaldıramam mekikde çekemem diyenlere tek tavsiyem
bol bol plank yapın yan ve düz ve ters el,baca havada o size yeter
Sosyal ağlarda paylaş

İKİNCİ GÜN

sabah kalktım süper bir süper balıklı yumurtalı bir salata yedim yanına portakal suyu sıktım

sonrasında 38gr antep fıstıklı çikulata ve kahve keyfi

Öğlen 500gr büyüme sütü + çikulatalı etiform

+

sonra salona aktım

20 dk rowing yardırdım

ardından

60 dk koşu bandında 6.9km koştum

crunch 4 x 20
abdominal crunch machine de 25k ağırlıkla 5 x 20
leg raises 3 x 15

sonra 45dk spinning yaptım

inanıp body build olayına gireyim mi dedim ama staminia bitti diye kendimi kandırmaya çalıştım. oradan istanbuldaki antrönürümün sözleri geldi aklıma "noyan cardio üzerine body build yapamazsın. "

çıkar çıkmaz çok acıktım ve bir büfeye girdim . çikulatalar ve bisküvitler saldırdı ama almadım. bi tane etiform aldım şekersiz yağsız mısır patlaklı.

eve geldim geldim 500gr kırmızı et yedim biraz turşu ile. piton yılanına döndüm .

ev çikulata dolu ama el sürmüyorum. 5 tane kayısı vardı onları yiyorum.

@ ash : yarın foto koyarım şu an piton yılanı gibi oldum kıvrıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...