Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir hayalin peşinde(8pack) - kişisel meydan okuma topiki

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

22. GÜN

Direniş olayları ve bazı diğer olaylardan 10 gündür spora gidemiyordum .

Kahvaltı : 2 haşlanmış yumurta + peynir + zeytin + 2 dilim tahıllı ekmek

Öğren yemeği : 200 gr tavuk + sade bulgur

antreman :

1 saat gymfit diye bir antreman yaptım . lesser insanity gibi birşey. vucud ağırlığı ile farklı kas gruplarını çalıştırıyor. Ayrıca bazı hatunların poposunu çok güzel gösteriyor. antreman esnasında eğilip kalkarken taytları iyice gerilirken popo iyice şeffaflaşıp iççamaşırı ve ötesini görüyorsunuz falan doğal streoid kafaları .

incline bench press 4 x 10
bench press 4 x 8
pullover 3 x 12
Chestpress 3 x 10
Cable fly 3 x 8
barbell curl 4 x 10
Cons curl 3 x 8
Hammer Curl 3 x 10

akşam yemeği dışarıda idim . bi kumru çaktım.

Sonra sahile geçtim direnişe sabaha kadar tüttürdüm ve takıldım öyle tatlı tatlı .

sabah 8 gibi eve geçip mısır gevreği ve süt istedi canım.
Sosyal ağlarda paylaş

25. Gün (evet 2 gün spor yapmadım üstüne helvaağğ falan yedim ama geri döndüm)

dün için yazıyorum yazmadım.

sabah bir bardak kahve peynirli makarna ve yoğurt yedim

sonra antremana gittim

gymstick antremanı yaptım bir saat. kasları acayip zorladığı gibi küçük kas gruplarınıda çok iyi geliştiriyor. terden sırılsıklam oldum. Karın hareketleri falan da var. tertemiz.

Military press 4 x 10
neck presss 4 x 10
front raises 3 x 12
lateral raises 4 x 8
Upright rowing 3 x10
push down 4 x 10
lying triceps 4x10
Reverse pushdown 4x10

sonra Muay Tai'ye resmen başladım.. tam aradığım tarz bir dövüş sporuymuş fena akarlı ve agresif. katı duruşlar yerine hareketli havası beni benden aldı .

enerjiyi de verdiğimde off

tek acayip durum muay tai derslerindeki tek erkek benim. eğitmen ise çetonun değimiyle tam bir troleybit. sürekli şakalar espiriler kızlara böyle ağzıyla müzik falan yapıyor.

derste 6'Lı basit bir kombo gösterdi ama uzun denemeler sonucunda sadece ben doğru olarak yapabildim. bunun üzerine sende bir yatkınlık var dedi .

bi de bi ara kız bir öğrencim var buraya gelsin tüm paramı yatırırım bu spor salonundaki tüm erkekleri döver . çok hızlı dedi. bende gelsin paranı alırım saniyede 8-10 arası yumruk atıyorum dedim. ortam bi gerildi ama şakamın olmadığını anladı.

spordan çıktım.

bi tane kaynamış süt darı yedim. bir tane lahmacun. sonra eve gittim ızgarada sebzeli tavuk yedim 500 gr.

totalde 4 saatten fazla spor yaptım. sadece muay tai dersinden önce 15 dk kitap okuyarak dinlendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...