Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir hayalin peşinde(8pack) - kişisel meydan okuma topiki

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

10 yumruk 8 pack cukulata 3 kg kemik... Nesin sen kimsin sen :)

ben ... daha sonra söyleyeceğim ;P

NeoStyle said:

Noyzura said:

4. GÜN

kızacaksınız ama sabah krep yerine waffle yaptım iki tane. ama içine sadece 10'ar gr çikulata koydum.

gramını sevsinler neden kızalım :P

;D tatlıyı iyice azalttım ya. squatları çaktıkça , abs hareketleri girdikçe böyle canım acıya acıya gezerken gündüzleri kahvaltıdan sonra çikulata çakmayı bıraktım. bi spordan sonra 14 gr'Lık petitolardan çakıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

6. GÜN

6. günden merhaba. sabah uyandım güzel uzun bir hardcore zina ile güne başlayıp üstüne noyan shot çaktım.

saat 1'e gelirken 200gr tavuk ve kocaman bir salata yedim .

üstüne tatlı olarak bir adet yeşil elmayı dilimleyip üstüne tarçın ektim.

Sonra spora aktım.

20 dk koştum

2km row machinde aktım

incline bench press 4 x 10
bench press 4 x 8
pullover 3 x 12
Chestpress 3 x 10
dumbellfly 3 x 8
barbell curl 4 x 10
Scott curl 3 x 8
Hammer Curl 3 x 10

sonrasına antrenörden rica ettim. lütfen beni abs çalıştırın kendim yalandan yapıyorum karın kaslarım gelişmiyor dedim. adamda 20 dk abs çalıştırdı türlü hareketlerle mola vermeden. bedenimi yine bırakıyordum orada.

karın kaslarım hiç gelişmemiş hep yalandan mekiklerle kendimi geçiştirdim. şimdi anlıyorum...

akşam yemeği olarak ise 200gr tavuk

yanına tereyağında bolcana soğan , biber, havuç kavurup içine kepekli bulgur . ve sınırsız jalepeno biberi ;D

be
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

dün tavada balık yapmış işte

fırında ya

bu esnada bugün row machinede takılırken sonradan aklıma geldi 2dk da kaç metre gidecem diye bakıcaktım geç kaldım ama 700 metreye 2:51 saniyede gelmişim. sonra merak ettim acaba abansam ne kadar yakınından geçerim diye 2dk da 700 metrenin diye. ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Jaegerjaquez said:

dün tavada balık yapmış işte

fırında ya

bu esnada bugün row machinede takılırken sonradan aklıma geldi 2dk da kaç metre gidecem diye bakıcaktım geç kaldım ama 700 metreye 2:51 saniyede gelmişim. sonra merak ettim acaba abansam ne kadar yakınından geçerim diye 2dk da 700 metrenin diye. ;D

abanırsın bi ara :D bizim salonda yok kürek aleti öyle abanmıştım yarışmada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...