Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhanetin siyah meyvesi

fenn

Öne çıkan mesajlar

28 şubat zamanı tarikat haberleri vs çıkardı, Refah-Yol hükümetine karşı propaganda için. şimdi bu haberler çıkıyor alttan alttan alkol çok rerörö metiniyle beraber. Amaç milleti pasifize etmek işte alkol tüketimiyle ilgili yasaklar, baskıcı denetimler başladığı zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Lectre said:

bize bağırırken iyiydi james moriarty :)

aynı tepkiyi buradada bekliyoruz

onu diyorum işte. aylarca söyledik bir gram tenezzül etmediniz fazladan tuşa basmaya, benim niye umrumda olsun bundan sonra?

Kendin sevmediğin bir olayı başkalarına yapmak? Bide üstüne yaptınız ettiniz diyerek 3-5 kişiye ait bir hareketi bütün foruma genelleyerek kendi haklı çıkarmaya çalışmak? Baya çirkin oldu birader.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

moriarty said:

Lectre said:

onu diyorum işte. aylarca söyledik bir gram tenezzül etmediniz fazladan tuşa basmaya, benim niye umrumda olsun bundan sonra?

Kendin sevmediğin bir olayı başkalarına yapmak? Bide üstüne yaptınız ettiniz diyerek 3-5 kişiye ait bir hareketi bütün foruma genelleyerek kendi haklı çıkarmaya çalışmak? Baya çirkin oldu birader.

ben kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum ki. haksızım zaten. valla abi çirkin olup olmaması ne yazik ki şu an pek önem taşımıyor benim için. sayısız defa uyarılmasına rağmen bir çok kişi tek yapacakları fazladna bir tuşa basmak iken, sayfalarca argüman geliştirdiler. üstüne biz uyardığımız için fazlası ile yaptılar bu spo işini.

şu aşama da evet yaptığım doğru bir şey değil; ama dediğim gibi artık bende önemsemiyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

moriarty said:

Lectre said:

merak etme burak kardesim bu yapilanlari yanina birakmayacagiz. ozel mesajlarini acarken surekli tedirgin olacak hic ummadigi kisilerden kitap spoileri gelebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

akila yuzunden o wiki hatasini ben de yapmistim. adam kafadan ned stark spoilerini koymustu hic bir aciklama yapmadan.

gerci o benim de esekligim sean bean var sonucta adam ayakli spoiler.

kendisine selam ediyorum

http://www.youtube.com/watch?v=zJODirze5EM

yazik lan inekler bile olduruyor adami :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...