Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara sarma makinesi

Litminov

Öne çıkan mesajlar

Elimle sarmak için olanlardan almadım şu içi boş sigara tüplerinden aldım. Elektronikleri var 60 lira ile 300 lira arası kâr edelim derken iyice masraf edecez bu gidişle ama tadı için değer gerçi 1 senedir camel black içiyordum şimdi drum ve golden virginia tütünlerinden aldım tatları tekeldeki sigaralardan daha güzel geldi. Birde djarum'un aromalı tütünleri var onları da merak ettim deneyeceğim
Sosyal ağlarda paylaş

aromaları gerçekten çok güzel tütünlerin genel olarak. doygunluğu falan ama o aletlerin sarabilenini görmedim hiç.
ben gerçi bayadır kullanmıyorum tütün ama elinle sarmaya üşenme alışıyosun çünkü 15 saniyeye falan düşüyor sarma süren. böle hayvan gibi rüzgarlı havada tek elle sarabiliyodum en son
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşaf alayım o zaman baktıklarım hep kısaydı uzunu oluyor mu çarşafların? Çarşafa filtre almasam nasıl olur? Normalde sigaraların filtresini çıkarıp içiyorum. Bu arada tütün önerileri de verirseniz sevinirim. Paketini (50gr) 16 liraya alıyorum pahalı değil, değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

sarma sigarayla ilgili hemen her şeyi konuşmuştuk burda ya başlığını bulabilirsen eğer çok işine yarar yığınla insanın fikri var.

16 liraya top tier tütünleri alabilirsin, 50gr tütün için fena bir fiyat değil esasında noral sigaraya göre ucuza geliyor daha kaliteli tütün olmasına rağmen.

raks diye bir tütün var yerli, golden virginia ayarında o 12 lira.

eğer gidip açık adıyaman tütünü falan alırsan daha ucuza bulursun
Sosyal ağlarda paylaş

uzun çarşaf farklı sebepler için kullanılıyor türkiye'de

ben bir ara incecik tütün sarıyodum onunla az polis çevirmedi aklında bulunsun.

kısa çarşaf iyidir ya zaten doyuruyor tütünler çok hafif birşey içmedikçe filtre yeterli çok hafif şeyler içerken çıkarıyodum bende. şu sarı old holbornlarda filtre takınca kesmiyodu bitek
Sosyal ağlarda paylaş

sigara sarmak diyince insanlar rulo yapıyosun hop böyle milimetrik kıvırıyosun içe giriyo bi ucu dönüyo yusyuvarlak oluyo sanıyolar. aslı sarmak değil katlamak. tütünü yuvarlayıp kağıdı o yuvarlaklığa katlamak. böyle yer ettirin beyninizde çok kolay yaparsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

uzun çarşaf farklı sebepler için kullanılıyor türkiye'de

ben bir ara incecik tütün sarıyodum onunla az polis çevirmedi aklında bulunsun.

kısa çarşaf iyidir ya zaten doyuruyor tütünler çok hafif birşey içmedikçe filtre yeterli çok hafif şeyler içerken çıkarıyodum bende. şu sarı old holbornlarda filtre takınca kesmiyodu bitek

polise nasıl kanıtladın abi tütün olduğunu?
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun makinede değil, boş sigaralar ve doldurma aparatları kuru tütün için. Aldığın tütünleri kurutarak kullanmanı da önermem, tatları gider direkt. Sert olur bir de.
Sen en temizi kağıt ve filtre al, zaten 4. denemende sararsın. Sert içim istiyorsan ince, nispeten yumuşak istiyorsan kalın alırsın. Ancak inceleri hem sarması daha zor olur, hem de habire sönerler, başlangıç için kalınca bir kağıt alıp zamanla incelt yani. Laci OCB veya yeşil smoking ile başlanabilir. Sonra organiğine geçersin falan.
Benim bulduğum arap çarşafları hem çok kalındı, hem de öksürttü baya. Zaten sarmaya alışkın değilseniz sigaradan tütünden çok onu sarıcam yapışacak diye kanser olursunuz sinirden söyleyeyim sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

arap çarşafı için hint vereyim küçük.

elinde yan bi şekilde tuttun ya. üst tarafından çizgi çek dilinle en üstünü sonra ıslanan yeri kopart.

sonra normal sar o ıslak yerden yapıştıracak şekilde kıvıracak şekilde.

kesinlikle dağılmıyor sigara ama uğraş yani gerek yok organik ocb falan varken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...