Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

DareJedi said:

Bilmem bu iyi birşey mi :) Nabız boş dinlenme sırasında zaten 76

Edit: (220-28) x 0,70 yapınca da 134,4 çıkıyor.

Benim de 9 a 6 olmasi lazim, bazen 10 a 6 oluyo. Ama doktorun bana dedigi yag yakimi icin 150 lere cikman lazim. Boyle 145 falandi sanirim bende de sinir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu salona gidince daha detaylı ölçme şansım olur kanımca. Bu yukarıdaki test ideal nabız x metabolizmanın % cinsinden çarpanı. Yani %70 iken maks nabız 134,4 olması gerekiyormuş bende. Benimki de 134 zaten. Kaldı ki bu 13 yıldır sadece yazın yüzme yapan birisine ait. Yaz dışında spor aktivitem yok hiç sokakta oturmadan 2-3 saat gezmeler hariç. E sitelerde de %70 metabolizma çalışması zaten yağ yakımı ve enerji üretimi için maks. sınır diye geçiyor. Daha fazlası yorgun vs yapıyormuşmuş onların yalancısıyım :) Okuyup birşeyler öğrenmeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kaleciler, diğer futbolculara göre 2-3 yıl daha uzun yaşıyormuş..

[hr]

Soris said:

şu iki hareket iyi geliyor:

adho mukha svanasana
urdhva mukha svanasana

hareketleri ise mükemmel germe hareketleridir.

[hr]
bir de squat ve deadlift olmazsa olmazdır. Hele sırt için deadlift çalışın gerisini koyverin.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler şunu alayım mı? güvenilir sonuçlar veriyor mu?

http://www.hepsiburada.com/liste/fakir-hercules-vucut-analiz-baskulu/productDetails.aspx?productId=sgfakir49613&categoryId=26012176&SKU=SGFAKIR49613&utm_source=mailcampaings&utm_medium=mail&utm_campaign=xhbpazarlama.gt.21_06_2013&wt_em=pazarlama.gt.21_06_2013&utm_emmid=EF3BFDE82E884B729D3A00A123D31DA7&utm_emcid=AD77FE310B614E28806EF626683BABC0
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Bu arada squad demeyin abi nolur squat o.

Birde ne bileyim iyi hareket ama çok da kasmaya gerek yok ben 110-120 arası gördüm bıraktım artık vücut kilom kadar kaldırayım yeter kilomda 104 e düştü zaten. Üstüm güçsüz kaldı önümüzdeki kış daha çok üst vücut çalışcam hala barfiks çekemiyorum a.k

104 kilo adam kendi vücut ağırlığından 10 kilo fazla squat yapmasın bi zahmet, çok düşük.

80 kiloyum son set 8 tekrar 160 kg rahat girebiliyorum, ağırlığı arttırmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanka 100 derece falan çöküyorum. Max ağırlık zorlamıyorum ki dizleri pert etmemek için, rekor görecem diye sakatlanmanın anlamı yok.

@soris bizim salon hep full olduğu için video çektiremem abi apaçi diye mimlenmeyelim.

Futbol geçmişimden dolayı bacaklarım üst bölgeye göre çok kuvvetli, bacakta max ağırlık zorlamıyorum hatta hiçbir harekette, ağırlıkları daha da arttırabilirim.

Üst bölgede için örnek verirsem 1rm bench kendi kilom kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...