Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar, şehrimizin ilk binalarını tamamladık.

1. masonary - taşları işlemek için

grimnax'in emeği çok fazla, hatta kendi inşa etti demek doğru olur, teşekkür edin adama.

2. warrior forge - baya büyük bir binaydı t1/t2 metal silah/shield/armor yapılabilir ayrıca t2'e kdar pick axe yapabiliyorsunuz
grimnax / bellow ve benim baya emeğim geçti - ismini yazmadığım arkadaşlara da çok teşekkürler

bir sonraki hedefimiz - odunları işlemek için yüksek bir hedef değil herkes bir ucundan tutar direkt biter

bundan sonra smelt binası var, metal refine'ı için, o da çok zor değil fakat çok ucundan tutan yok 20 kişiden fazla üye olmasına rağmen

yapmanız gereken t2 odun ve sandstone toplamak - işlenmiş veya işlenmemiş hepsi bu. bunları da t1 toollar ile topluyorsunuz oyunun başında yaptığınız.

odunlar için newbie bölgesine dönülebilir safe zone'da t2 ağaç var bol bol. sandstone her yerde var.

haydi annen in gücü adına

Sosyal ağlarda paylaş

materyal toplamadan nasıl bir şeyleri inşa edeceksin abi? biri toplayacak ki inşa edilsin yani. DF'de de bu böyledir. şehir inşa etmek çok emek ister. gear aynı şekilde. gather gather bitmez tükenmez.

öldüğünde loot bıraktığın bütün oyunlarda gear angarya isteyen bir şeydir. mining, gathering vs.

eğer direkt olarak item düşüyorsa zaten kaybedilen gear'ında bir değeri olmuyor oyunlarda. DF'de ondan kaldırdılar.
Sosyal ağlarda paylaş

eğer basic refine / craft istasyonlarını inşa edersek şehire git gel zımbırtısı bitecek. rahatlıycaz baya.

bingildak said:

evet arkadaşlar, şehrimizin ilk binalarını tamamladık.

1. masonary - taşları işlemek için

grimnax'in emeği çok fazla, hatta kendi inşa etti demek doğru olur, teşekkür edin adama.

2. warrior forge - baya büyük bir binaydı t1/t2 metal silah/shield/armor yapılabilir ayrıca t2'e kdar pick axe yapabiliyorsunuz
grimnax / bellow ve benim baya emeğim geçti - ismini yazmadığım arkadaşlara da çok teşekkürler

bir sonraki hedefimiz - odunları işlemek için yüksek bir hedef değil herkes bir ucundan tutar direkt biter

bundan sonra smelt binası var, metal refine'ı için, o da çok zor değil fakat çok ucundan tutan yok 20 kişiden fazla üye olmasına rağmen

yapmanız gereken t2 odun ve sandstone toplamak - işlenmiş veya işlenmemiş hepsi bu. bunları da t1 toollar ile topluyorsunuz oyunun başında yaptığınız.

odunlar için newbie bölgesine dönülebilir safe zone'da t2 ağaç var bol bol. sandstone her yerde var.

haydi annen in gücü adına
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

verecektim ama kullandigim sifre benim genel sifre cogu yerde :(

degistirilmiyorda.

şimdi beyler bu önemli, eğer key alan arkadaşlar %100 oynayacağından emin değilse şifreyi uyduruk birşey yapsın. ben de oynayamama rağmen veremiyorum aynı şifre şeysinden.

sitede login diye birşey yok, foruma da o id ile giremiyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Black-ice said:

beyler çok saçma bi sorun yaşıyorum testing.albiononline.com'dan çekiyorum 115 mb indiği anda başarısız oluyor. iexplorer'la bile denedim onla da indirmiyor.

bu nedir yahu :S

şurdan denesene bi
https://www.dropbox.com/s/nops73siday2daf/albion-online-setup.exe?m=

eyvallah sae getright indirdim oldu. so 90s ama işe yaradı evet.

bi de keyi gelen var mı. f5 kırıldı gmail başında :/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...