Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BODRUM ÖNERİLERİ

Kemarlos

Öne çıkan mesajlar

LastManStanding said:

Ben bodrumluyum da o yüzden sordum. Belediye de zartta zurtta akrabalar/arkadaşlar çalışıyor.Bir sorunun olursa yardımcı olabiliriz belki diye ama abesle iştigal ediyorsan bir faydamız dokunmaz :)

Eyvallah kardesim, golkoye yolun duserse haber et, misafirim ol.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Baya yazilmis ama okumadim. Gecen yaz yaptigimi soyleyeyim ; barlar sokagina 5dk yuruyus mesafesi bile olmayan atrium diye bir otelde kaldik. Oyle ahim sahim bir otel degildi ama temizdi kahvalti ve aksam yemegi vardi acik bufe havuzu vardi kucuk. Bizim icin onemli degildi sadece aksamdan aksama yatmaya gittik. Geceligi 2 kisi 80tl ye falan mal oldu etstur dan almistik 4 gece.
Bodrumda bar mekan olarak cok yer var ama benim en begendigim Ora bar di. Canli muzik ucuz ickiler hos ortam. Ama diyorsan ki ben hatun pesine kosacagim macera yasayacagim o zaman saat 23:00 dan sonra barlar sokagina cik insan kayniyor takilirsin cok rahat. Koylar icin ilk gun halk plajina gittik yok oyle temizmis yok oyle odulluymus falan hep hikaye cok kotuydu. Asiri bir kalabalik igrenc ve dar bir cakil kum karisimi kumsal.
Diger gun yat turuna gittik. Cok guzel koylara gidiyorsun inanilmaz guzel yerlerde yuzuyorsun yemek falanda veriyorlar baya iyidi ama cok yorulduk o gun. Son bos gunumuzde de gumusluge gittik. Burasi baya guzel yuruyerek adaya gidiuorsun ama adaya cikmak yasak. Burada raki balik farz. Keyifli bir aksam yemegi yiyorsun.
Bodrum merkezde gun icinde takilabilecegin iyi ve kazik olmayan yerlerden biriside belediye parki. Hazir parklar bizimken gidin oturun. Guzel isletiyorlar parki hatta biz once belediyeye ait oldugunu anlamamistik. En onemli sey asla donercilerden doner yemeyin. Cok kaziklar. Evlat acisi gibi koyuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Plaji full kum olan mekan yokmu ? Denizide ayni sekilde bodrum cevreside olur

Akyarlarda malama beach otelin plajı, Yalıkavak ta ise xumanin oralar iyidir. Dodo beach yol ayrımını geçince yol üstünde gördüğün ilk büfenin yanından aşağı denize in, ordada beş yıldızlı bir otelin plajı var, ismini hatirlayamadim, orası güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
arkadaşlar sevgilimle kalabilecegim temiz, eli yüzü düzgün, çokta pahalı olmayan bir yer arıyorum. daha önce hiç bodruma gitmedim. 2 gece kalmayı planlıyoruz, fiyat performans açısından en iyi yer sizce neresi? ve denize nerde girilir? nereler gezilmeli? ne yapmalı önerilerinize açıgım..
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi ayin 13unde 3 gunluk kacamak yapiyorum ben. Bodrum Art otelde kalacagim. etstur da kampanya vardi aldim. 268tl tutuyor. Ama daha merkezi mekan tercihinse araba falan problem diyorsan Bodrum atrium eylul ayinda 130 2kisi/gece fiyati.Barlar sokagina 5 dk. Diger mekanlarin fiyatlar firlamis sanirim tatil mevsimi biraz kaydigi icin boyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...