Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BODRUM ÖNERİLERİ

Kemarlos

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

sadece pasaportla gidildiğine emin misin
ben çesmeden sakıza gidemedim
vize istedişler

Yok. Kos adasına her sene gidiyorum, kaptana veriyoruz pasaportları hallediyor o gümrükten ordan geçiyoruz karşıya fakat vizen güncel olmasa bile zamanında Schengen almış olman yetiyor diyordu bazıları, öyle de olabilir durum çünkü hepimizin durumu oydu. Otelde filan kalmadık orda fakat marinasında kaldık, tüm gece adadaydık vs. Çeşme'den Sakız, Ayvalık'tan Midilli de istemez hatta vize, annemin falan hiç olmadı Schengen'i filan beraber gittik Sakız'a,ilginç olmuş senin durum?
Sosyal ağlarda paylaş

entresan
bana çeşmeden sakıza illa vize istediler schengen
yeşil pasaport olayınız felan yok di mi

http://www.chiossunrisetours.com.tr/sss.php

Sakız Adası’na gidebilmek için Yunanistan vize istiyor mu eğer istiyorsa vizeyi nereden alabiliriz?

Yunanistan’a (Sakız Adası) gidebilmek için Schengen vizesi almanız gerekmektedir. Yalnızca yeşil pasaportlulara vize uygulaması kaldırılmıştır. Yunanistan Schengen vizesini ikamet ettiğiniz İl’in bağlı bulunduğu Yunanistan Konsolosluklarından alabilirsiniz.

ama sanırsam parasızlıktan kaldırmışlar vizeyi
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

bodrumda 3G nasıl yazın deneyimlerinizi pliz

trcell 4çeker, gündoğan tarafını bilmiyorum sadece nasıldır, kotu oldugunu sanmam bütün yarımadayı kaplamışlardır

BonePART said:

entresan
bana çeşmeden sakıza illa vize istediler schengen
yeşil pasaport olayınız felan yok di mi

http://www.chiossunrisetours.com.tr/sss.php

Sakız Adası’na gidebilmek için Yunanistan vize istiyor mu eğer istiyorsa vizeyi nereden alabiliriz?

Yunanistan’a (Sakız Adası) gidebilmek için Schengen vizesi almanız gerekmektedir. Yalnızca yeşil pasaportlulara vize uygulaması kaldırılmıştır. Yunanistan Schengen vizesini ikamet ettiğiniz İl’in bağlı bulunduğu Yunanistan Konsolosluklarından alabilirsiniz.

ama sanırsam parasızlıktan kaldırmışlar vizeyi

bodrum da ticaret odasında işlem yapılıyor sezonda olur muhtemel kapıda vize uygulaması başlayacaktı adalar için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...