Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BODRUM ÖNERİLERİ

Kemarlos

Öne çıkan mesajlar

Kemarlos said:

arkadaşlar gezmelik görmelik yer listesi yapcam yardım istiyorum :)

chill out lounge bar'lar yemek yenecek güzel yerler dahil olmak üzere :)

Bodrumda yemek yenecek güzel yerler;

1. Gümüşlük - Mimoza (Balık restoranı)
2. Bodrum Casita - Türkbükü Casita
3. Türkbükü Fidele
4. Maki Hotel Türkbükü (Sushileri çok iyi)

Başkada bi yerde yemiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Ogle yemegi - kismet restoran (konacik)
Aksam yemegi - yacht club ( bodrum marina)

Makide yasliyolar genelde ama fena degil. Her sene batak olduguicin restorani dikis tutturamiyo. Bisene iyi bi sene kotu.

Casita , manti ve cokertme yemek icin mantikli.

Mimoza , yiyebilecegin en pahali baligi yediren yer. O paralari asla haketmiyor. Gumuslukteysen cumhurun yeri ne gidebilirsin alternatif. Sait ve memedif da ayni sekilde yaslamaca. Yalikavak merkezinde bi kac balikci var yanyana, salas be uygun fiyatli.

Aksamlari lounge ve caz icin yacht club yine, house icin del mar olabilir de nargile icerek house dinleme konsepti bi tekturkiyede var sanirim.

Rock bar iki tane , biri yillarin korfezi digeri kule. Mandalin'de canli muzik oluyo ama solcu biyikli kizlar sana bakmaz.

Abi dusundum de bodrum cok salak bi yer lan. Gelmeyin abi bodruma , otelci olarak soyluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Maki, Ship A'Hoy filan uzun süreli yer içer takılırsın fakat tuzlu. Balık için de Mimoza denmiş ama fiyat/performans Bodrum'un çoğu beldesi gibi fiyasko.

Orta ölçekli fiyatlarla hem de merkezin dışında çıkmadan; Körfez'i öneririm (Rock bar olan değil en eski restaurant olabilir), Girit mutfağını çok başarılı icra ediyorlar mezeler on numara, balık seçiminde de pazarlığa müsait. Yeri de güzel, Marina'nın karşısı denize karşı, yalnız bu sırada bulunan restaurantlar çok fazla çocuklu turist aile tarafından işgal ediliyor pek hareketli değil ye-iç kalk kafası oluyor. Canlı olsun, Nevizade tarzı bir yer diyorsan Meyhane Sokak'a otogar tarafından gir Meyzen var, ucuz bile sayılır Bodrum'a göre fiyatlar, balığı karşıdaki balıkçıdan alıyorsun, kalamar ızgarası sağlam.

Gece mekan çıkışı da sebzeli döner yapıştır, tatlı olarak da Karadeniz Pastanesi'nden torpil.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Evet okuyorum. Fakat ben direk birkac tesis ismi rica ettim evet sahiller hakkinda bilgilendim tesekurler. Ama simdi akyarlarda surası gumbette burası gibi bi tavsiye istedim. Dun mesela akyarlarda bi beach club giris 50iken meteor beachta 6idi hem de on numaraydı koy. Bunun gibi nokta atıs oneri gelir belki dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kemarlos said:

Evet okuyorum. Fakat ben direk birkac tesis ismi rica ettim evet sahiller hakkinda bilgilendim tesekurler. Ama simdi akyarlarda surası gumbette burası gibi bi tavsiye istedim. Dun mesela akyarlarda bi beach club giris 50iken meteor beachta 6idi hem de on numaraydı koy. Bunun gibi nokta atıs oneri gelir belki dedim.

Meteor'un denizi fiyasko be abi. Güneşlenme için de iskelesi yok, çim alan da bildiğin milletin evine bakıyor karşılıklı rahatsız oluyor insan. Kumda takılmayı sevmiyorum ya da bana o yüzden iyi gelmemiştir. Ayrıca sürekli bir gözleme kokusu, ılık bira ve asla bulunamayan park yerleri de eklenince Akyarlar için bile kötü kalıyor Meteor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...