Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dolandırıcılar Yeni yöntem.

ozii_x

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

Wow da benim kumaş satmam vardı öle. CoD şekilde kumaş yolluyodum bi adama. 20 stack felan kumaş yolladım 30 golddan stacki vanilla dönemi. Arada 3 tane 300 gold bi tane 3 k gold mu ne çakmıştım. Adma gelenleri tıktık abandığından yolladıktan sonra farkedip ağşamıştı euahueahu.

Daha iyisi ilk 300 u yemiş mail atmış ya yannış yazmışsın 30 yerine 300 gold diye heralde paramı geri yolla yoksa GM lere sölerim diye. Üçüncüyü yiyince I gues you are doing that on purpose felan demişti eahuea.

Bide bunu utanmadan anlatıyosun cık cık
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

Bugün bir item satmak için general kanalına yazdım.Adamın biri 270m yaparsan alırım dedi anlaştık. Oyuna davet etti trade açtı itemi koydum parayı yazarken kapattı ''telefon'' dedi bekledim 1 dakika sonra geri geldi ve bir anda '' işte nereden buldun dupe mi nerden aldın gibi sorular sormaya başladı ve sonrasında yok ben 700m dolandırıldım bugün 1billion goldum var derken muhabeti uzatmaya başladı bende alıyorsan al almıyorsan gidiyorum dedim sonra kendi kafasına göre bir test yapacakmış dupe olmadığını anlamak için. İtemi yere atınca dupe parlamıyormuş ( legendary ışığı oluyor ya ) uzaklaştı iyicene hadi at parlarsa alacağım dedi. Bende bu herifin dolandırıcı oldugunu anladım kızdım sövdüm bir daha salak salak mesaj atarsa ignore edeceğimi söyledim ve ayrıldım. 1 saat sonra yine sordu satıyormusun evet trade ile satarım dedim cevap atmadı.

Bende üzerine düşmedim çünkü kesin bir çakallık vardı. Pirince giderken bulgurdan olmayalım diye satmadım. 1.5 saat sonra trade de aynı yöntem ile dolandırıldığını söyleyen biri çıktı skorn u çok uzak mesafeden adam hop diye lootlamış :)

Uzun uzun yazdım kimseye trade ile ( slot değiştirme ) yada böyle yöntemler ile satış yapmayın. %15 ah kesebilir ama içiniz rahat olur.

bu adamın nick D ile mi başlıyor? wizard?
Sosyal ağlarda paylaş

haha uo muhabbeti dönmüş. bigün brit baktan bişi alıyordum. derken biri üzerime 3000 gold sürüklemiş. ben de aldım. sonra bankaya koydum. derken yanımdaki 2 kişi konuşmaya başladı. hadi aldın paranı ver eşyamı diye... öbürü de bana hiç birşey vermedin. ne atıp tutuyorsun diye tartışmaya başladılar. sonrasını hatırlamıyorum parayı geri vermiş miydim acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Path of Exile oynayan kitle o elit %5e giriyor işte, yanlışlıkla trade penceresine 1 fazla GCP koyunca uyarıyor hemen karşındaki. Diablo3 oynayacak kadar avam olan insanlardan beklerim böyle şark kurnazı küçük hesapları.

Saçmalıyorsun. Bu üslubun ile ne kadar avam olduğunu bütün forum anladı.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

barrel lid dolu1000 weightli kasayı yere koyup trade penceresinden item düşüren yaratıcı uo neslinden sonra bunlar çok basit geliyor be abi

(tu)

uo'da dolandırıcılığa tp satıyorum diye belt pouch satıp başlamıştım. alanların action esnasında paralyze yiyip o.O bakışları altında duvarda cız bız olması işin zevkini bir adım ileri taşıyordu. eğlenceli günlerdi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...