Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gravity (2013)

progamer

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

şu filme "cheesy, klişeli, propagandalı" vs diyenlerin bosbok paçalardan vıcık vıcık akan beyinsiz DC/Marvel filmlerinde oturduğu yerde altına boşalması ve oradaki propagandayı olur o kadar çünkü adamların comici yani olur çünkü şeklinde savunması ikiyüzlülüğü sinirime dokunuyor.

avengers ne iyiydi ya
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şu filme "cheesy, klişeli, propagandalı" vs diyenlerin bosbok paçalardan vıcık vıcık akan beyinsiz DC/Marvel filmlerinde oturduğu yerde altına boşalması ve oradaki propagandayı olur o kadar çünkü adamların comici yani olur çünkü şeklinde savunması ikiyüzlülüğü sinirime dokunuyor.

kardeş bana diyorsan, http://forum.paticik.com/read.php?11,5166896,6400387#msg-6400387

ayrıca gravity hala kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Alfonso yapmış yine. Çok sevdim filmi. Atmosfer, müzikler, CGI, 3D, o uzun çekim sahneler, hepsi çok iyiydi. Sandra'da kötü değildi, gayet oynamış. Hani mantıksal hatalar vardı tabii de, hiç rahatsız etmedi yani.

Hollywood klişesi ne vardı bide filmde ya?

Beklentimi karşıladı sonuçta, bu sene bu kadar sıradan film çıkarken bu yardırmış gayet. IMAX'da gidemedim ama keşke IMAX gitseymişim. Cinemaximum'un hoparlörleri kaldırmadı filmin ses efektlerini sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke holivut klişesi olsa.

Karakter gelişimi ve olay barındırmayan film.

Normal bi filmde 20 dakka sürecek suspense'i alıp komple film yapmışlar.

Varolan diyaloglar (ki 10 cümleyi geçmez) çok üzücü.

EA games'in uzayda geçen Mirror's Edge'ini izlemek istiyosanız paranızın karşılığını alırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu filme bilet aldım. sonra çıktım yemek yedim. kahve içtim. vakit yaklaşırken sinemaya doğru yürürken yolda bileti aldığım kasiyer kız durdurdu. Siz 50 lira vermiştiniz ben size 1.5 tl para üzeri verdim, çok özür dilerim dedi. paranızı kasadan alabilirsiniz dedi. ben de hatırlamıyorum kaç lira verdiğimi kız çirkindi zaten salla.
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:

Keşke holivut klişesi olsa.

Karakter gelişimi ve olay barındırmayan film.

Normal bi filmde 20 dakka sürecek suspense'i alıp komple film yapmışlar.

Varolan diyaloglar (ki 10 cümleyi geçmez) çok üzücü.

EA games'in uzayda geçen Mirror's Edge'ini izlemek istiyosanız paranızın karşılığını alırsınız.

zaten hani filmin olayı ryan'ın yeniden doğumu üstüne kurulu. nasıl değiştiğini izledik. daha nasıl gelişsin karakter sdf

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...