Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

fiyatlar aynı duracaktır bana göre. gold ile sadece emilio's pack tarzı birşey olabilir sonuçta f2p bir oyun bu server masrafları şunlar bunlar adamlar nasıl para kazanacak. her deck'i ayrı ayrı satmalılar.

yalnız yanlış görmediysem ek pakette 3 tane campaign daha olacak oradan seal gelir ve achive ile paket gelirse baya hoş olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

nerden cikiyor yahu? aciklamada da yazmiyor, o kadar cok paket aldin ki karistiriyosun di mi kartlari? hadi soyle cekinme. :D

yok kesin çıktı mesala şu necronun atack düşüren örümcekleri, moonsilk skeleton falan. Yani 4-5 gün önce sadece void pack aldım onun dışında ne emilo aldım ne başka birşey ve void den kesinlikle kartlar çıktı eminim. He achivementlardan çıkan packlerden mi bilmiyorum ama baya bir void kartı çıktı bana eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen o varda en azından liste belli olsun diye foruma şeettim 1 hafta içinde anca toparlarız asdf
Arka sayfada kaldı dur bidaha yapıştıralım :P

kthxbye said:

Hadi o zaman +6 gogo isimleri yazdıralım varsa gelicek.
Paint terk tabloda hazır:

http://i42.tinypic.com/28cljsm.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

hangover 3'u izlemeye gidicem aksam B)- iyi oyunlar

bu arada exp. geliyor galiba server down

eet geliyor

said:
As you may know, we have been working very hard this week on our upcoming expansion Herald of the Void. We decided to update the game with the long awaited expansion, today, at 4:30pm (Paris Time). We will host a maintenance period of an estimated time of 3 hours. The counterpart to that, is that we still need to fix some things on the iPad version and it should take a little bit longer than expected. Unfortunately, iPad users will not be able to play Duel of Champions until we fix those issues. Of course, fixing the iPad version is our #1 priority at the moment. We apologize for this situation, and will keep you updated on the situation. We hope you will appreciate Herald of the Void and its new features, see you on the Battlegroud!
Sosyal ağlarda paylaş

no shit!

mmdoc'u ondan dolayı patlattıklarını sanmıyorum, forumda 3 gündür kartlar dönüyor öyle olsa topikleri silerlerdi.

o gelsin yama ama para yok ne alıcaz bakalım

masticore umarım 3, 2 gibi boktan çıkmaz. biz burda sinemaya da gidemiyoruz varsa yok dl yap :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...