Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

3-4 gündür deli gibi oynuyorum. 87 sayfa okuyamadım ama, yeni başlayanlara bir kaç tavsiyem var.

Faction seçerken dikkat edin. Haven oynaması en basit ama en zevksiz ve gelecek vaadetmeyen faction. 2 Kere düşünün.

Campaignler bitirin.

Gelen sealları dikkatli harcayın. The box ya da serious box a yatırım yapın.

Gelen goldlar ile de reinforcement pack alın.

Hero pack ve premium pack yazan herşeyden uzak durun.

Hero pack ve deckler faction değiştirmek için işinize yarar.
Ayrıca 87 sayfada belirtildi mi bilmiyorum ama, ,

TH4NK5FBF4N5

A3D-WER-Q8E-DF2-E4J

M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS

WE-ARE-NO-TROLLS

SHOP-->> Redeem code butonu.

codelarını girerek baya bi freebie alabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de bi sorun olabilir tabi...

Haven deck için tavsiyelerinizi alayım o zaman :)

Sorunlarım, kart sayımı azaltamam 90-100 kart...

Speller 4. lvlda alması zor ama çok kuvvetliler, kullanınca bazen 8-9. tura gelemeden elimde spell cardlar oyunu kaybediyorum.

Haven deckin bence sorunu maçların çok uzun sürmesi. Kazandıklarım ya da kaybettiklerim 15 tur ortalama.

ELO 500 civarı, normal maçlarda sorun yok ama turnuva modlarında elime veriyorlar :D

Yardımcı olabilirseiz, Haven iyidir güzeldir diyenler :D
Sosyal ağlarda paylaş

20+ tane fortune kartı var, çok faydalı buluyorum, zaten fortune 2, lazım olunca 1 verip kullanıyorum.

Onun haricinde, 3 ve 4 mightlı çok kart var, hatta 5 vr 6 galiba unique olan kartlar falanda var ama onları cıkartıyorum genelde. 3-3-7 olan bi flyer falan var mesela 5 might, wolf captain mi ne var herkese +2 retalliation verio, healer var falan yüksek might. Bunları bazen kullanıyorum bazen cıkarıyorum. 45 falan creature var sanırsam.

Olmazsa olmaz creature yada speller nedir, var mı bi kırmızı çizgi?
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla kart kullanıyosun kullandıgın her gereksiz kart iyi kartların gelmesini engelliyor ..

oynadıkca hangileri daha önemli kavrıyosun hangileri daha az iş yapıyo onlarıda anlıyosun ona göre ekle cıkar ..

anlatmaya kalksam çok uzun iş kendin anlamaya calış kartları ..

20 fortune kullanıyorum demişin ben 3 tane kullanıyorum şu an duruma göre artırdıgımda oluyor ..
Sosyal ağlarda paylaş

Kartların ne iş yaptığını anlıyorum zaten üzerinde yazıyor :D
Çok kart kullandığımı da en başta söylemiştim :P

Kullandığım fortunelar ise genelde extra resource, kart ve resource, rowu direk geri yollayan, her kart konulunca heroyu 2 heal eden falan şeyler. Kart sayısını artırıyor ama, o kart geldi mi extra resourca dönüyor, sorun oldugunu sanmıyorum pek.

Extra resourceları bi cıkartıp denerim belki.

Senin deckte kilit diyebileceğin kartlar hangileri? Olmazsa olmaz 4 tane kart koydukların?
Sosyal ağlarda paylaş

virtue spell tavsiye istemişsin de senin hero ne? her heroda farklı büyü sınıfları var. 2 destiny ile başlayan hero hangisi hatırlayamadım? ne olursa olsun o kadar fortune kartın varsa 2 spell'i geçmeyek şekilde kartlar bulundurmalısın bence. sonuçta ne kadar çok resource'a puan harcazsan, o kadar çok kart ile kart çekme şansın da azalır.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

virtue spell tavsiye istemişsin de senin hero ne? her heroda farklı büyü sınıfları var. 2 destiny ile başlayan hero hangisi hatırlayamadım? ne olursa olsun o kadar fortune kartın varsa 2 spell'i geçmeyek şekilde kartlar bulundurmalısın bence. sonuçta ne kadar çok resource'a puan harcazsan, o kadar çok kart ile kart çekme şansın da azalır.

Cassandra galiba adı. Grifona binen bi hatun :)
1-1-2 diye başlıyor.

az bi bakim decki olusturabilcem mi mmdocta
Sosyal ağlarda paylaş

http://mmdoc.net/show_deck/4401/

Elimde olan tüm kartlar bunlar. 1-2 resource costlu creaturelar da var onları kullanmıyorum eklemedim.

Deckte kullanmayıp eklediğim speller (1-2 costlular) ve fortunelar (1 ve 4 costlu olanlar)ve 5+ costlu creaturelar var.

Su an fena deil yani 550 elo civarı kazanıp kaybediyorum.

Genel strateji ilk 9-10 tur oyunu az kart koyarak ve month of the dancing flames ile mümkünse karşıdaki kartları eleyip, elde biriken fortune ve speller ile 10. turn gibi temizleyip avantaj elde etmek.

2 sorun var, biri agresif deckler başta osurtuyor.

ikincisi end gamede aşırı iyi deil, yüksek damage olan card yok pek.

Baya bi dolandım ama pek bi kart ya da deck hatta faction yada strateji tartışılan biyer yok. Belki burada paylaşırız bişeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla kart var. onları 70 küsürlere falan indir. 60'a indirsen iyi olurda zorlayabilir sni.

her türlü kartı kullandığın için ilk elde eline güzel kartlar ç
oğu zaman gelmeyebilir. 4 spell 4 destiny 6 might verirsen ne zaman kart çekeceksin? onları azalt, bence spell 2 olacak şekilde büyüleri diz fortune 3 olabilir. might'ı da 5 yap ona göre kartlarını diz. güzel deck çıkar baya kart varmış elindwe. bi de event'lerin çok yalan 120 tane kartn var event'lerde kart çekme yok, dragon'u 1 veya 2'ye indir kart çekme event'leri koy vs.
Sosyal ağlarda paylaş

120 kartla oynamıyorum zaten. 85 tane falan var elimde.

Spelli 2ye indirirsem elimde 2 tane sunburst harici spell kalmıyor....

Kart cekmeler vardı event olarak, ama misal dragon eventi ile daha 5. turnde bile kart cekmeden ofansif oynayıp bi 2 kart yatırıp eldeki kartları tutmaya calısıyorum.

5-4-3 yapsam, hangi creature fortune ve spelleri tutayım sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...