Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

Rakibin bekleme süresini 30-45 saniye arasına falan indirmezlerse oynanmaz bu ya. O kadar zamanım yok harbiden, çay molasında 1 el atayım desen bitmiyor papaz oluyorsun.

Hatta şöyle 45 saniye falan yapıp, zamanın %75'inden fazlasını kullandığın her tur bir sonrakine 5 saniye ceza kesip öyle başlatsalar oyun akar.

İlk 3 gün bende aynı şeyi söylüyordum yalnız şöyle bir olay önceki sayfalarda koyduğum bir maç var mesala havena karşı yaptığım 41 dk süren, onda mesala son 3-4 turnde bildiğin 2 dk yetmedi. 4 lanede de minion olup yani totalde 7-8 minion ve elinde 4-5 spell varsa düşünmek zorunda kalıyorsun en az zararı alıp nası en fazla zarar veririm diye. Hatta bildiğin bi turnde hareketleri yapıp 1 minon koymayı yetiştiremedim. Ama düşük eloda tabi hızlı gitmek istiyorsun. 2 dk yerinde olmuş yani ve elo yükseldikçe maçları hızlı hızlı yapayım değil kazanayım ki elom artsın diye oynadğndan hem zevkli oluyor hemde o 2dk sıkmıyor çünkü karşı taraf bile 2dk oynarken sen 2 turn sonrasına kadar nerdeyse elindekilerle taktik kuruyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

sanctuary deckini goldla alıp üstüne void boxı sealla almak lazım işte

neyse kaçtı o tren artık. belki bi alt açıp deniyebilirim çok sıkarsa op deckler ladderdaki

ohş 50 friendden premium heroic verdi. for whom the bell tolls premium, xorn premium falan çıktı asjıdnasd
Sosyal ağlarda paylaş

ben 2 kere sealla box aldım hata mı yaptım :P bombilo void pack alma demiştidi decki oturtana kadar, void daha iyiyse koparırım terazisini :P

Havenda hakkaten saçma sapan kartlar varya ama yenilebiliyor ufak bir hatasını bekliycen, en basitinden şu 2 shooter engelleyen shieldli elemanını yanınada 2 melee dmg engelleyen adamını koyuyor arkasınada flyerlar off ızdırap. Bide abuk subuk taktikler yapanlar var bu söylediğimin üstüne adam 2-3 tane -1 magic dmg yapan event kartı koyuyor arada da şu fortress bilmemne fortune kartını atıp shooterların dmgi sıfırlıyor falan. Dün duel yaptğm adam öyleydi kanser etti beni. Haven op ya.

Ama inadım inat infernoyla akıcam :P

Şu 50 friend achivemntını bende yapıyım az kaldı ekleyin beyler nick: Edrielhammer
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyundan sonra tekrar mtg nin ipaddeki versiyonunu deniyim dedim kusuyordum ya, kartları içerik olarak eleştirmiyorumda mtg online direk oynanıcak gibi değil digital game olarak. Hearthstone gelene kadar m&m duel of championdan başka kart oyununa elimi sürmem heralde

Epıl store da nası uk accountu açıcam ya oyunu uk storedan indirmek için, hesap açarken kredi kartı soruyor ama sanırım türkiyedeki kredi kartlarını kabul etmiyor :( bir yöntem var mı Uk storedan istediğimizi indirmenin ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...