Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

bence su an void cakip, expansion'da gelecek muhtemel indirimi bekleyip, gelen expansion'a yazilmak gerekli.

ben bu dedigimin ilk kismini yaptim. bundan sonra reinf ile devam ederim. exp gelene kadar gerekli seal'lari biriktiririm zaten. geldiginde de basarim.

hatta oyuna bayagi zaman harcamissam(steam'den launch ediyorum artik timer icin fsdkjfjsd) bi' 15 euro falan da atarim ekrana belki.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

_Rave said:

arkadaş olarak ekledim buarada turnuvadaki elemanlarıda heriflerin arasında 38 level 1200 elo adamlar falan varmış.daha level 12yim ben 650 elodan surrender çeke çeke 450 ye indirmeme rağmen bide.

yok öle bişi 650'den 450'ye inme fln lol.

10 surrenderda 501 den 400 lere iniyosun abi işte gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Kart açıklamarını türkçeye çevirebiliyor muyuz? açıktamıki bu dosyalar. klasöre bi göz atayım.. bilen varsa cevaplarsa iyi olur. Kardeşim için çevireyim. Sonra benim hesabımla oynasında, desteyi düzelteyim :D

edit: menüleri vs. açık bi şekilde koymuşlar ama kartların açıklamaları yok. :(
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bakıyordum xml dosyalarına fakat çok az göründüler.

hmm. tamamdır sanırım olayı anladım. Charge vs. gibi şeyleri bir yerde açıklayıp, oradan çağırıyor sürekli açıklamalar kısmını.

teşekkürler (biraz kurcalayayım)

edit: eğer böyle ise çevirme işinde birşey yok ya. 1 saatde şu çevrilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sinir krizi geçiriyorum arada.
bu oyun bana iyi değil hiç.

500 elo üstü göremedim kaç yıllık mecik oyuncusuyum ya.
KAÇ TANE SATRANÇ MADALYAM VAR ZEKİYİM HAYVAN GİBİ BİLİM ADAMIYIM Bİ YANDAN FALAN NASIL OLDURAMIYORUM ŞU DEKİ ÇILDIRICAM YA

abi kartmı gelmiyor nedir delirtmesinler adamı yeter lan.
tam bir kombo oluşturamıyorum kesinlikle aklımı çıldıracağım

5 maç ezerek yeniyorum üstüste sdkhfj diye sonra 10 maç saldıramadan kaybediyorum falan

AY YETER YA NEYSE PARASI BASIP ALICAM YİTİR YA
Sosyal ağlarda paylaş

cinli değilde vaktimiz az. günde 1-2 saat o 1-2 ben bir hesabı anca adam ederiz diye düşündüm. Düşündüm ama olmadı. O dosyalarda yapılan değişiklikler oyunu etkilemiyor :( (birazdan oyun içi dili değiştireceğim, o zaman belki dosyaları dışarı çıkartır. O şekilde belki olur bakalım.

@Finklorpeyniri
düzgün deck için diş sıkmak gerekiyor. ama para harcayacaksan, şuan void işi baya karlı eskisine göre. Parayı bastırıp, bir kaç tane alabiliyorsan desten 3 aşağı 5 yukarı düzelir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...