Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Order of the Stick #2

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

@shadowfury en güzelini eklememişsin: http://www.giantitp.com/comics/oots0085.html

durkon'un yalnız başına karanlıktan çıkıp (dat renk geçişi) "i dont wanna talk aboot it" demesi ve bi allahın kulunun da çıkıp "hacı hayırdır, canın mı sıkkın" dememesi. çünkü normal hali, çünkü lawful good cüce olmak bunu gerektirir.

ESPECİALLY İF İT MAKES YE MİSERABLE!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
nale denince neydi onun son olayları diye wiki'sine bakayım dedim.

http://www.giantitp.com/comics/oots0913.html

ulan şu arc'ı komple bi daha okumak lazım ya. hatta garanti olsun (göndermeler karakterler tanınsın) diye ilk gate patladıktan sonrasından başlamak lazım.

ilk gate olayı da 160 sayı mı neydi sanki. BİN KÜSÜRE girerken onu da aradan çıkarıveririz diyerek en baştan başlicam sanırım :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi o çöldeki climax baya iyiydi. tarquin'in yanındaki tipleri falan şu an hiç hatırlamıyorum da hani öyle bi combat serisi yok. roy'u bi gergedan boynuzluyordu bi tarquin impale'liyordu falan, her sayı bi cliffhanger, acayip büyüler havalarda uçuşuyor falan, çok çok iyiydi. julio'nun gelişi (gene official forumcular bilmişti :P), tarquin'in "STORY ARC'IM BİTMEDİİİ" diye hönküre hönküre narrative olarak yok edilişi dhjsfgs (tu)(tu)

acayip büyüler dedim de tarquin'in yanındaki şu büyücü karının kafasındaki toplardan birini mi hacılıyordu v'nin kuşu? (yoksa son karede mal gibi gidip 1cp değerindeki boncuğu mu alıyordu :D)

şu yeni sezonda sıçtı ya, artstyle'a kıl oldu millet, ayda 1.25 bölüm çıkarması da sağolsun... hani "beleş bişi yabıyoz beğenmiyorsanız okumayın bilader" dediği için yüklenemiyoruz da "bozdu abi" demek harici.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...