Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Order of the Stick #2

Dragonutopia

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Önceden alınan damageların pek önemi yok bence. Kılıç aktifleşince Roy kendine heal attı doğrudan. Sonrasında da Elan ve Haley sayesinde 1/4 veya 1/5 oranında tekrar gitti sanırım çizgilerden anlayabildiğim kadarıyla, bana çok geldi yine de. Ayrıca Minrah'ın sonunu bu kadar hızlı beklemiyordum.

Haydi Mr. Scruffy, yapabilirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

1130

Durkula'yı öldürmedi de bütün hard diski c/p lemesi için kandırdı. Öncesinde sadece Durkon'un negatif yanlarını temsil ediyordu ama negatif/pozitif farketmeksizin bütün herşeyi alınca orijinal Durkon'dan farkı kalmadı işte.

Bir de "Vampire Spirit" olayını establish ettiler gerçi, ama Orijinal Durkon'dan ayrı düşünmek şart değil. Ayrı bir varlık olarak saymak yerine Durkon'un split personalitysi filan gibi değerlendirilebilir. (Yine Hel'in etkisi var tabi, o da net olarak establish edildi diye hatırlıyorum ama Durkon'un bir parçası sonuçta)
Kendi içindeki karmaşayı çözünce birleştiler işte
(tabi alignment hala Evildır herhalde)

Belkar da bu bölümde hayvan gibi death flag dikti.
Prophecy fulfillment için geri sayım.
3...2...
(Sonra da vampir filan yaparlar herhalde :p)

Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

1130

Durkula'yı öldürmedi de bütün hard diski c/p lemesi için kandırdı. Öncesinde sadece Durkon'un negatif yanlarını temsil ediyordu ama negatif/pozitif farketmeksizin bütün herşeyi alınca orijinal Durkon'dan farkı kalmadı işte.

Bir de "Vampire Spirit" olayını establish ettiler gerçi, ama Orijinal Durkon'dan ayrı düşünmek şart değil. Ayrı bir varlık olarak saymak yerine Durkon'un split personalitysi filan gibi değerlendirilebilir. (Yine Hel'in etkisi var tabi, o da net olarak establish edildi diye hatırlıyorum ama Durkon'un bir parçası sonuçta)
Kendi içindeki karmaşayı çözünce birleştiler işte
(tabi alignment hala Evildır herhalde)

Belkar da bu bölümde hayvan gibi death flag dikti.
Prophecy fulfillment için geri sayım.
3...2...
(Sonra da vampir filan yaparlar herhalde :p)

Malack'ta neden böyle bir şey olmadı diyorlar forumda. Host takeover olayı güzel bir hikaye olsa da sık görülen bir şey değil sonuçta

Bir de, sanırım Hilgya öldürecek Belkar'ı. :(

Sosyal ağlarda paylaş

Malack bayağı yaşlıydı, öyle bir şey olduysa da çoktan olmuştur. Ne kadar nadir olduğunu da bilemeyiz.
Durkula yavaş yavaş bütün anıları sindireceğinden filan bahsetmişti ama sonuçları belli değil. Belki bütün vampirler zamanla orijinal halinin bütün hatıralarını alıyordur, Durkon sadece süreci hızlandırmıştır. Tabi kişiliğine filan da bağlı.

Bir de benim anladığım tam olarak takeover olmadı, onun yerine Durkula ve Durkon birleşti.
Durkula Durkon'un sadece negatif yanlarını taşıyordu, Durkon onu kandırıp pozitif yanlarını da verdi işte. Durkon'un tamamını alınca orijinal Durkon'dan bir farkı kalmıyor. Tabi detaylarından da emin değiliz henüz.

Ama dediğim gibi, Durkula, Durkon'un split personalitysi da olsa, Vampire Spirit olarak Hel tarafından yaratılmış da olsa Durkon'un bir parçası olarak yaratıldı (kalbindeki boşluk temasını defalarca kullandılar hatta). O yüzden takeover yerine birleşme olarak düşünüyorum ben bu olayı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...