Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rezalete bakın,castin bipır ahavalanından pasaport kontrolü yaptırmadan çıkmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=-_PayvqLE9A

AHAHAHAHAHAHA

Justin gören masum gazeteci.

"neyden kaçıyorsun ki anlamadım arkadaş ya"

ahahahah. abi videonun her saniyesi efsane ya. Justin peşinden koşturan kızlar mı dersin, pasaport kontrolü için arabayı tavaf eden polisler mi dersin. Rahat bi 10 kişi Türkiye'ye kaçak giriş yapmış lan polislerin arasından. Merak ediyorum o polislerin alayı yargılanacak ve meslekten atılacak mı bu rezillik sonrası ?
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye oligarşi'nin dibine vurdu artık. parası ve gücü olan kanunun üstünde, kanun adamının da. cebinde yeterince paran ve gücün varsa tribünde copla taraftar da döversin, konser versin diye getirttiğin veledi kontrolsüz de geçirirsin, kendine özel yasa da çıkartırsın, ormanları kesip villalarını da rahatlıkla dikersin vs.
Sosyal ağlarda paylaş

bu velet kendini ne zannediyor? sen kimsin ki pasaport kontrolu olmaksizin girmeye calisiyorsun... 2.si o komiser orada ne ise yariyor? Elin yabanci simarik veleti pasaportsuz girerse bu ulkeye, o komiserin bence hic bir turk vatandasina pasaport sorma hakki kalmadi gozumde... neden takmiyor koluna kelepceyi?
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

http://www.youtube.com/watch?v=-_PayvqLE9A

AHAHAHAHAHAHA

Justin gören masum gazeteci.

"neyden kaçıyorsun ki anlamadım arkadaş ya"

ahahahah. abi videonun her saniyesi efsane ya. Justin peşinden koşturan kızlar mı dersin, pasaport kontrolü için arabayı tavaf eden polisler mi dersin. Rahat bi 10 kişi Türkiye'ye kaçak giriş yapmış lan polislerin arasından. Merak ediyorum o polislerin alayı yargılanacak ve meslekten atılacak mı bu rezillik sonrası ?

abi 2:46-2:51 arası arası ehuehuee.
Aralıksız 1 dakka güldüm.Film mi çekiyorlar arkadaş nedir öyle fdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...