Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bunu da gördüm ya

Mc_Lovin

Öne çıkan mesajlar

ben disari cikarken guzel havalarda, cep telefonu, cuzdan, anahtarlik (ki arabanin anahtarligiyla evinki ayni yerde) aliyorum elimde tasiyorum..

e ustumde tshirt, kot pantolon olunca ceplerine sigdiramiyosun..

gidip starbucksa falan oturunca dogal olarak cepte rahatsizlik veriyo bunlar cikarip masaya koyuyorum ahah

sigara kullaniyo olsam cikarip onunda paketini koyarim yani,
hadi kisin anlarim montun cebine sokarsinda yazin normal bisi peh
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de 2 telefon koyuyorum masaya, biri iş telefonu diğeri kişisel telefonum. Bir tanesi çok büyük oturunca pantolonumun cebinde birazcık rahatsızlık veriyor, diğeri küçük pantolondan kayıp düşebiliyor. Cüzdanı da göt cebinden çıkarıp masaya koyuyorum ağrıtmasın diye. Anahtar da cebimde batıyor onu da çıkarıp masaya koyuyorum.

Ne kompleks yapılmış yeterince para kazanılmıyor diye.

Mc_Lovin said:

Benim giydiğim en kaliteli kıyafetler Karaca'dan olur max. Samsung dumbphone kullanıyorum hala. Fotoğraf çekmiyor, radyosu bile yok. Nedir bu para gösterme hırsı arkadaş? 88'den sonra doğanlar geri gitsin bir zahmet.

Şunu gurur duyulacak bir şekilde söylemek inanılmaz bir kafanın ürünü ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kompleksli heriflersiniz yahu 3310, 1100 veya daha eski modelleri otururken cebimde durmasini sevmedigim icin masaya koyarim.Bu bir rahatliktir.Araba anahtarinin ustunde fiyati veya kime ait oldugu mu yaziyor.Hadi yazdi diyelim sana niye batti ki bu kadar.Ssirketin arabasi ve telefonu olabilir.

Not . Eski telefon koleksiyonum var.Tasarimi hosuma gidenleri aliyorum :-)
Sosyal ağlarda paylaş

telefonumu bazen masaya koyarım ama hava atmak için değil.
sarma sigara içiyorum ve cüzdanını tasıyorum.
bir yere oturduğumda ceplerimi boşaltırsam daha çok rahat ediyorum ondan koyuyorum masaya.
kendince haklı olduğun kadar haksızlıkta ediyorsun.
evet sırf hava atmak için yapan da var benim gibi aklından geçmeyen de.
ha havam olsun telefonum iphone 5
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

cempostaci said:

arkadaş 88'liyim demiş.
85'li olan 85'ten sonrası gitsin der
81'li 81'den sonra
bu ne lan
sana ne milletin malından mülkünden

86'lıyım.

iş çevresinden ve üniden 88'li arkadaşlarım var. Fena değiller.

Herkese saygılar.

ne kiskaniyosun adam zengin diye peki?
servet dusmanlari ya
Sosyal ağlarda paylaş

daha dün acıbadem starbucksta oturuyoruz yemek yedikten sonra, bi araba yanaştı önüne dodge challenger '12 (ki bende challenger hastalığı vardır) aha dedim tşklı bi abi geliyo ine ine 20li yaşlarda bi sübyan indi arabadan o an kaderime ve filtre kaveme tükürüp terkettim orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

iphone dediğinin masaya koyularak rep toplattığı yıllar geride kalalı çok oldu

aynen
ucuz iphonelar filan çıkıcaktı bi ara, onlar gelsin esas iyice sönsün şu iphone gazı
hayır bende de iphone var son bikaç aydır, elim kadar telefonu çıkarıp masaya koyuyorum ben de napayım koltukaltımda mı saklayayım

kalorifer peteğini söktüm sinirden ne saçmasapan topic ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...