Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1 Mayıs - İstanbul'da Sokağa Çıkma Yasağı

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

moncici said:

KuddusiMavra said:

Istiklal marssiz, türk bayraksiz kutlama bizi bozar.bu nedenle istikamet dolmabahce.

kuddusi sizinkine daha 3 gün var

espiriyse komik değil.
başka bir şeyse anlaşılmıyor.

off yine ince espri açıklamak zorunda kalıyorum=(

3 mayıs türkçülük günü...
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

KuddusiMavra said:

moncici said:

KuddusiMavra said:

Istiklal marssiz, türk bayraksiz kutlama bizi bozar.bu nedenle istikamet dolmabahce.

kuddusi sizinkine daha 3 gün var

espiriyse komik değil.
başka bir şeyse anlaşılmıyor.

off yine ince espri açıklamak zorunda kalıyorum=(

3 mayıs türkçülük günü...

canım...espiri olması için karşıdakine söylediklerinin bir şey ifade etmesi lazım...Türkçülük Günü o gün müymüş,bilmiyordum? Enteresan. Neyse, bu günü kutlayan dostlarımıza da selam olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

scorch said:

hani çok alakam yok ama merakımdan soruyorum beyaz yaka özel sektör çalışanı hangi gruba giriyor?

ne işçiyiz ne memur her türlü patron kulu modunda çalışıyoruz, resmi tatil falan hak getire vaziyette :(

ne garip ülke lan bu

resmi tatil oturun evinizde tren metro bişey çalışmayacak diyor

patron çıkıyor hayır çalışıyoruz diyor.

o ne lan muhacir mi olucaz yürüyerek işe gidip?

kardeş...patron değilsen EMEKÇİSİN, yakanın rengi hikaye.
Seni o patron resmi tatilde sizi çalıştırıyor ya, aç telefonu SGK'nin bölge müfettişlerine şikayet et.

Tamam da sgk bişey yapmıyor uyarı veriyor en fazla ama sen bir şekilde!!! Deşifre oluyorsun ve iş hayatın daha kötüleşebiliyor.

Demeye çalıştığım şey o özel sektörde ki çoğu iş grubunun sendikası vs. Yok resmen modern kölelik var mobbing gırla
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

sadece anarşistlerin ve devlet düşmanlarının, bu devletin ve halkın bekası karşısında birlik olup devlet düzenini değiştirmeye çalışan teröristlerin sokağa çıkmaya çalıştığı bir günde evde oturup 2 bardak çay içerek vakit geçirmek size çok mu geliyor ? büyük ulu önder sevgili devlet başkanımız ofisinde harıl harıl ülkenin ve milletin problemlerini çözmeye çalışırken bu kadar basit bir hareketi bile çok görmeniz müslümanlığa sığar mı ?

okuyun şu yazımı adam akıllı
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

KuddusiMavra said:

scorch said:

hani çok alakam yok ama merakımdan soruyorum beyaz yaka özel sektör çalışanı hangi gruba giriyor?

ne işçiyiz ne memur her türlü patron kulu modunda çalışıyoruz, resmi tatil falan hak getire vaziyette :(

ne garip ülke lan bu

resmi tatil oturun evinizde tren metro bişey çalışmayacak diyor

patron çıkıyor hayır çalışıyoruz diyor.

o ne lan muhacir mi olucaz yürüyerek işe gidip?

kardeş...patron değilsen EMEKÇİSİN, yakanın rengi hikaye.
Seni o patron resmi tatilde sizi çalıştırıyor ya, aç telefonu SGK'nin bölge müfettişlerine şikayet et.

Tamam da sgk bişey yapmıyor uyarı veriyor en fazla ama sen bir şekilde!!! Deşifre oluyorsun ve iş hayatın daha kötüleşebiliyor.

Demeye çalıştığım şey o özel sektörde ki çoğu iş grubunun sendikası vs. Yok resmen modern kölelik var mobbing gırla

hayır,isimsiz ihbar telefonlarını da ciddiye alıyorlar. benim müfettiş arkadaşım var,sen bana işyerinin adını gönder özelden,sevsin benim arkadaş senin patronu 1 mayısta.
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

KuddusiMavra said:
Türkçülük Günü o gün müymüş,bilmiyordum? Enteresan. Neyse, bu günü kutlayan dostlarımıza da selam olsun.

ırkçılıga ve ırkçılara selam yollayıp da halâ kendini sosyalist mi addediyorsun sen?

komiksin. bunadıktan sonra yaşamak zor tabi.

olm sen daha komiksin.
1.okuduğunu anlamıyorsun.
2.espiri anlayışın harbiden hiç yok.
3.sosyalist değilim ben.
4.patidaş olup bu günü kutlayan dostlarımız olabilir,onları selamlamamdan daha doğal ne olabilir?
5.en güzelini sona sakladım; kime istersem selam yollarım, sana ne lan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...