Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pkk 8 Mayıs'ta çekilmeye başlıyor

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad güzel yazmış da...

ben sanmıyorum ki bu işten karlı çıkacak olan asıl odakların kürtler yada türkler olsun.

yine kazanacak olan asıl petrol babaları amerika bilmemne.

3-5 bişey kazanıyor gibi oluruz sonra başka bişeyler çıkar.

bizde sorun bitmez ki? kürtlerle sorun biter, ermeniler ağrıya göz diker

ermeni sorunu biter rumlar çıkar rumlar biter , çerkezler çıkar o biter lazlar başlar.....

bulunur bişey yani başımızı ağrıtacak sanmıyorum Türkiye'nin bu süreçten karlı çıkabileceğini.
Sosyal ağlarda paylaş

sunu anlamıyorum arkadas cerkez lazlar denıyor..sen o adamları cerkez laz dıye cagırırken bu ulkeyı sen mı kurdun peki hayır..niye isyan cıkartabileceginin dusunuyosun.. ulkeyı nıye kendınmıs gıbı sahıplenıyorsun ki ? bu ulkenın tek bır sahıbı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

osmanlı imparatorlugunu sadece türkler kurdu onlar yönetiyo gibi bi akıl var millette. türkiye kurulunca diger halklara soykırım yapmadık beyler onlar da içimizde yaşıyor. türkiye türklerindir die bişi olmadı ki asla yeni cıkmış bir faşistce bir düşünce bu. osmanlı cok heybetliydi hey gidi günler hey die anlatın sonra cok ulusluluga gelince laf sırf.
klavyeden yazmak kolay. gidin doguda yaşayın bakalım düşüncelerınız ne olcak. teror korkusu hiçbir kamu hizmetinin adam gibi calısamaması falan bunlar cok mu güzel. adamlar iyi kötü bu işi cözmeye bakıyor diger zihniyet ise reröre paso bi cözüm de sunmuyorlar her zamanki gibi
chp nın adı değişip çarşı olsun her şeye karşı bi partiler mübarekler
Sosyal ağlarda paylaş

yahu elektrik kaçak, su kaçak , çocuk başına yüzlerce lira , okula servis beleş , yemek beleş, kaçak mazot, uyuşturucudan da geliyor yüz binlerce dolar.. yazın da gençleri tatil bolgelerıne gonderıyorlar agzına etsnler oraların diye. daha ne olsun?..

gidin bakın hakkari'ye , şırnak'a istanbulda mı daha çok 34 plakalı araç var yoksa oralarda mı? 50 yıldır bitmedi gitti şu aynı yakınmaları...
Sosyal ağlarda paylaş

güneydoğu özerk olunca, başta uyuşturucu olmak üzere hertürlü kaçakçılık yine devam edince adamlar hem elektriğini hizmetini kaçak kullanıp hem de biz vergi vermiyoruz deyince görürüm sizi

ha bi de daha önce de bin kere yazdım da. ABD'de 10 yıl önce çizilen kürdistan haritalarıyla şuan K. Irak'taki kürt yönetimini ve bizim güneydoğumuzda BDPye oy veren illeri bi karşılaştırın, BOP'un eş başkanıyım diyen başbakanımızı hatırlayın, PKK'nın bunca yıldır sadece ve sadece bağımsızlık için çatıştığını hatırlayın. Daha da güneydoğunun bu şekilde giderse ileride Türkiye'den ayrılamayacağını göremeyen varsa koyundur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...