Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babası Cübbeli oğlu markalı

yuttum

Öne çıkan mesajlar

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Ünlü, perşembe sohbetine katılan bir gurup Lübnanlı'yla Emirgan'daki bir restoranda yemek yedi

Cübbeli Ahmet Hoca’nın oğlu Yusuf Ünlü İstanbul gecelerinde görüntülendi. Babasının aksine marka tutkunu olan Yusuf’un montu 1300 TL’lik İngiliz Burberry, pantolunu 695 TL’lik İtalyan Armani, ayakkabısı 750 TL’lik İtalyan Dolce & Gabbana’ydı. Yusuf 85 bin TL’lik Audi kullanıyor.http://www.posta.com.tr/magazin/HaberDetay/Babasi-Cubbeli-oglu-markali.htm?ArticleID=173530

Sosyal ağlarda paylaş

yuttum said:

adamı severim dinlerim ancak konuştuklarıyla yaşadıkları tutmuyor, mal mülk önemsemeyin diyor ahiret var felan kendi ailesinin mütevazi olması gerekirdi.

abi şimdi konu hakkında çok bilgili olduğumu savunamasamda, adam o, oğlu bu. bu kadar basit. hani babasıyla oğlu aynı görüşleri savunmak zorunda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi jet skiye binen
internete zina videosu dusen
millet onu yapma bunu yapma sunu yapma derken kendisi gezip tozan
hepsini geçtim tutuklanınca apo köpeği gbi bi anda aman devlet büyüklerim yaman devlet büyüklerim olan bi lümpen

10 dediğindne biri doğru oluyo ki
lan arada doğru bişi sölüyo diyelim o 9 dan birinide belki doğrudur diye düşünelim yoksa diğer hacı hoca tayfasından hiç bi farkı yok
örümcek beyinlinin şaklabanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...