Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hepsiburada allah belanı versin.

Joker

Öne çıkan mesajlar

arcane said:

istedikleri gibi çalışsınlar ama stoğunda kaç tane varsa göstersin, vatandaş ona göre sipariş versin. cdkey satan rusçu bile gösteriyor. bu alışveriş siteleri sırf dümen yapmak için göstermiyorlar veya yanlış gösteriyorlar.

e iyide abi adam bununla para kazanıyor, o site senin olsa sende aynısını yapacaktın.

gördüğünüz her ürün satılan yere mahallenizin bakkalı muamelesi yapmayın.

bilinçli tüketmek var, ne tükettiğini bilmemek var. bunlar farklı şeyler.
Sosyal ağlarda paylaş

yoo ben dürüstçe stok sayısını yazarım. para kazanmak için illaki puştluk yapmaya gerek yok. mahallemin bakkalı kredi kartından çekip doritos kalmamış abi tedarikçiden getiriyoruz demiyor. senin tarif ettiğin tüketici değil koyun. babanın hepsiburadası mı var nedir...
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
ulan paranı iade etsene ne olacak o kargo parasını vermiyorlar geri
terbiyesizler önce haftasonu bıdısı sonra size dönüş yapacaklar ondan sonra hediye çeki olarak diip bir haftalık hediye çeki veriyorlar almasan o da gidiyor
bildigin 5 lira 5 lira haraç kesiyorlar çünkü çoğu ürünü temin edemiyorlar zamanında
inş batarlar
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gicigim hepsiburadaya, Superonline ev telefonu kullanıyorum 0850 li, bunlarin müşteri hizmetleri numarasi ile benimki arasında sadece bir numara farklı. Ayda Enaz 30-40 tel geliyor, adamlara mesaj attım değistirin şunu diye, kabul etmediler.bende kılligina her arayana maruzatini yazıp ürünle HB ye karşı ödemeli yolla diyip kapatiyorum. Uğraşsin hb
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Bende gicigim hepsiburadaya, Superonline ev telefonu kullanıyorum 0850 li, bunlarin müşteri hizmetleri numarasi ile benimki arasında sadece bir numara farklı. Ayda Enaz 30-40 tel geliyor, adamlara mesaj attım değistirin şunu diye, kabul etmediler.bende kılligina her arayana maruzatini yazıp ürünle HB ye karşı ödemeli yolla diyip kapatiyorum. Uğraşsin hb

Lel ama hakkaten.

Superonline a müşteri hizmetleri telefon no serisinden numara tahsis ettiği için kızmıyorsun da Senko nun dediği gibi HB den numara değiştirmesini bekliyorsun öyle mi?
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Superonline ada kızıyorum, onlar degistirebileceklerini söylüyor ama suan numara değişmek işime gelmiyor, bir sürü yere bu numarayla kayıtlıyim.

Bence Hepsiburada daha fazla yere kendi numarasıyla kayıtlıdır. Bir gün karşılaştırın bakalım ne çıkacak, sonucu bildirirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...