Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:

Bu adam yıllardır piyano virtüözü ama yıllardır bu kadar tanınmıyordu. 2010-2011 de siyasi açıklamalar, politik sivri hareketler yaptığından beri çok daha fazla konuşulan adı anılan bir adam haline geldi.

yanlışın burada. tanınmıyor olduğu yer türkiyede. adam dünyada tanınıyor türkiyeden daha çok. türkiyede tanınmasının ona bir yararı yok çünkü 100 konser veriyorsa bunların sadece 10 tanesi falan türkiyede. adamın amacı türkiyede tanınmak değil.

kısacası : uzun zamandır tanınıyordu, sadece türkiyede değil.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

2010'dan beri yandaş medya sindirmeye calıştı bir başka deyişle

Hayır 2010'dan önce apolitik Türkiye ile alakasız bir adamdı, o yıl bişeyler oldu ve politik olmaya karar verdi.

Ya kendisi reklam ihtiyacı duydu, ya kendisi ülkenin gidişatından rahatsız oldu, ya siyasete atılmaya karar verdi, ya bu ülkedeki belli insanlar onu kullanmaya karar verdi vs vs gidiyor bu.

Bunun sebebini ben bilmiyorum, tek söylediğim şu bu olaylar adama iyi reklam oldu. Fazıl Say iyi reklam yaptı bile demedim. Adamın kazandığı ödüllerin, ne kadar iyi bir sanatçı olmasının anlamı yok. Benim evimde Fazıl Say'ın albümü var 2005'te alınmış bunun tanımak tanımamak sevmek sevmemekle alakası yok ki.
Sosyal ağlarda paylaş

yolo said:

DeathLord said:

Bu adam yıllardır piyano virtüözü ama yıllardır bu kadar tanınmıyordu. 2010-2011 de siyasi açıklamalar, politik sivri hareketler yaptığından beri çok daha fazla konuşulan adı anılan bir adam haline geldi.

be amına koduğumun mandası. neyine yaradı adamın daha fazla konuşulması adının anılması? ihtiyacı var gibimi görünüyor orda türkiye gibi bok çukuru bi ülkede daha fazla tanınmaya

siz biraz daha samimi gibisiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7866346.asp?gid=180&sz=88006

2007 demeci

Bak yanılmışım mesela 2010 değilmiş olayın başlangıcı, adam demek ki başından beri bu düşüncedeymiş amacı reklam değilmiş.

Bu yine de bu olayların adama reklam olduğu gerçeğini değiştirmedi.

Sadece Fazıl Say'ın hareketleri reklam amaçlı değilmiş bunu öğrendik.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Sparkcaster said:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/7866346.asp?gid=180&sz=88006

2007 demeci

Bak yanılmışım mesela 2010 değilmiş olayın başlangıcı, adam demek ki başından beri bu düşüncedeymiş amacı reklam değilmiş.

Bu yine de bu olayların adama reklam olduğu gerçeğini değiştirmedi.

Sadece Fazıl Say'ın hareketleri reklam amaçlı değilmiş bunu öğrendik.

dün eline para sokuşturulan hasta kız da reklam oldu ya,

az terbiyesiz degil varya, simdi ne para kaldırcak offf
Sosyal ağlarda paylaş

cenevre havalani lozana trenle yarim saat bunu da begenmiyosan napsinlar lan adamlar isvicre olarak. bi de laflar biraz garip ben soyledi mi yoksa salagin teki kafasina gore mi cevirdi emin olamadim

"Söyleşide Fazıl Say şunları söyledi: "Bizim Türkiye rüyalarımız biraz öldü. Tüm bakan eşleri türban takıyor. İslamcılar zaten kazandı, biz yüzde 30, onlar ise yüzde 70. Başka yere taşınmayı düşünüyorum.""

"Şu anda değil ama ileride Türkiye’den ayrılmayı düşünüyorum. Biz artık azınlıkta kaldık, dışlanıyoruz. Çankaya’daki davete bile beni çağırmadılar. Böyle giderse, bir kızım var onu da alır yurt dışına giderim."

Amma velakin hapis cezasi dogruysa terk etmekte hakliymis kimsenin de diyecek bir lafi olamaz adamin soylediklerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...