Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jagged Alliance: Flashback Kickstarter

Komutan

Öne çıkan mesajlar

Şu oyunun olayı turn based'dir, bia ile oynayışı değiştirip bozdular. Yeni halini hiç oynayamadım, ekrana kusmaktan.

Full control kimdir, nasıl bir oyun yapar bilmiyorum ama turn based'e dönüyoruz demeleri yeter. Şu seriyi seven kaldıysa pledge'leyin. Obsidian bile Project Eternity update'inde bu oyuna yer vermiş.

http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/posts/481467?ref=activity
Sosyal ağlarda paylaş

bia aşırı kalitesizdi evet, sadece ja diye 50 saat oynadım ama turn based, real timela alakası yok komutanın dediği gibi oyun baya kötüydü. zaten adamların her oyun dandik omerta gibi. şimdi bunu yapan adamlar ise gerçek ja'cı, sadece 1.13 developerları bile yeterki firmanın kendisi de hardcore ja fanı. onun için turn based artık oynanmaz yha'cı olsanız da eminim çok beğeneceksiniz çıkınca.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu güzel yapabilirler de turn-based bu oyun tarzına gitmiyor, en iyisini de oynadık gene aynı durum. yoksa turn-based oynanıyor oyununa göre. sırf turn-based strateji rpg oynamak için 3ds almazdım yoksa bu hafta.

turn'e ilk başlayanın turn bitene kadar rakibi kesin öldürdüğü oyunda turn-based olmuyor ama işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Real time combat ı adam akıllı yapabilseler daha güzel olur ben de katılıyorum. Tb combat sırf interrupt üzerine kurulu.

allahtan adamlar 1.13 ü yapan kişilerden bazılarını ekiplerine aldılar. şu an ja2 1.13 Tb combat ve oyunun mekanik limitleri ile olabilecek en eğlenceli oyun.

1.5 sense diyorum hala. Doğru dürüst bi Kickstart projesinin sonuçlandığını görsem ben de destekleyecem. Tam sonuç odaklı tüketiciyim önce sonuç istiyom :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam beyler, BiA fiyaskosunu hatırlamayın artık :P. JA serisi tarihinde kara bir leke olarak kalsın.

Ben TB veya RT'sinde değilim de, asıl serinin değişmesine sinirleniyorum. Civ, HoMM, AoW satılsa "TBS yerine RTS yapıyoruz, böyle daha gerçekçi, işinize gelirse" deseler nasıl olur :). Tabi o oyunlar AAA ve geniş kitlesi olduğu için yemez tabi. Halbuki JA2 de senelerce modlanıp hala daha oynanan bir oyundu. BiA ile seriyi öldürdüler diyorduk ki neyse ki BitComposer oyuncuları dinlemiş ki Full Control'le anlaşmış.

Yalnız bu kickstarter çok daha para toplardı da, Full Control lisansı 11 Nisan'da almış, hop 23 Nisan'da KS proje açmışlar. Sonlara kadar hiçbir elle tutulur birşey yoktu hatta. Biraz daha hazırlık yapıp açsalar iyi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...