Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

Ha bu arada evet alıcak olan varsa almasın lan oyun çok güzel ama almayın sdfjl

çok geç kaldın dostum...

oyunu aldıgım saat 22:45, bankayı aramam 23:15... hayatta böyle şeyler yapmam (swtor'da bile gıkımı çıkarmamıştım) ama buna verdiğim 40 dolara acıdım. iptal edemediler ama ödemeyi... paypal'dan bakıcam çözüme..
Sosyal ağlarda paylaş

40 dolar etmez abi oyun. 3 kere attı oyundan, ,ilk 10 dakika giremedim zaten, 12fps verdi ki bu makineme hakarettir, lag spikeları falan saymıyorum. 20 falan olsa eyvallah ama 40 dolar etmez bence. baktım şimdi sitelerine falan refund olayı yalan olacak gibi paypal'a da yalan söylemek istemiyorum. asdf

neyse parayı alamasak ta subun bitmesine 10 gün kala girer bakarım. umarım beni utandırır.
Sosyal ağlarda paylaş

uyarmıştım arkadaşlar client tarafı problemli diye. onu göz önünde bulundurup da alın diye. bile bile lades demişsin.

bu arada oyunu laptop'a kurdum haftasonu şehirdışında olucam diye. default ayarlar ile 1280 çözünürlükte laptop'da 80 fps çalışıyor asdasdsa. DF1 tamamen CPU çökertiyodu, bu oyun tamamen GPU. gtx 560M var laptopda canavar gibi çalıştırıyor hiçbir problem yok.

client çökmesine falan gelince neden oluyor hiçbir fikrim yok. benim sadece betada çökmüştü clientim. onun dışında bir bölgeye yeni girerken 1-2 sn lik donmalar (load lag deniyor) beklendik ve bilinen bir problem. onun dışında genel bir crash mevzu var mı bilmiyorum.

@nordlydian : sen hangi donanımla 12 fps aldın bu arada?
Sosyal ağlarda paylaş

Alfheim said:

Ya safezone'da başka bir eleman öldü, adamı lootladım. normal şartlar altında crim falan olmam lazım değil mi? ben hiçbiyerde crim olduğumu belirten bir icon veya farklı bir zımbırtı göremedim?

ama adamı lootlarken yaşadığım o mutluluk sjfldskf

Oyunun criminal mantığı alışılmıştan çok farklı. Dışarda player kesmek lootlamak normal olaylar. Oyunda pk anlayışı var ama nasıl işliyor tam bilmiyorum. Belki belli bir sayının üzerinde player gankleyince oluyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...