Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

fishing ile treasure map çıkarıyorum small, iyi para çıkıyor dediler içinden 2. yi çıkardım, biriktiriyorum. bakalım bakalım.

1.2k prowess bu arada :)

wisdom : 20 to 25
mana to stamina : 0 to 50
self heal : 0 to 50
booster : str lvl 2
skinning : 0 to 50
staff weapon skill : 0 to 50
diğer commonlar : 0 to 25

1200 prowess gitti totalde.

akşama biriktirdiğim treasureları bulmaya vakit ayırıcam bakalım. gelen parayla da craft'a giricem. wood, iron ore, cotton zülalıyorum 300'er tane falan oldu.

tailoring, staff crafting kasıcam.

tahminim craftları bitirince 150-200 prowess daha gelecektir.

ps. fishing bu arada gather yaparken çok güzel prowess veriyor. diğerlerine kıyasla ÇOK daha fazla veriyor. 0.9 ve 0.3 veriyor. mining, lumber falan direkt 0.1 veriyor. fakat uzaklaşmak gerek şehirden, açlar sömürmüş balık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Forumdan okuduğum kadarıyla oyunun hala logları kaydettiği ortaya çıkmış. Bu da Tasos'un forumda dün yazdığı "debug mode is off" lafının yalan olduğunu gösteriyor. Hala debug mode'da çalışıyor oyun. Aktif olarak log tutuyor client. Bu da performansın düşmesine ve bölgesel laglara sebep oluyor. Ben load-lag pek yaşamadım ama hala var hissediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an son derece dolu serverlar. Her spotta 3-5 adam var. Ne kadar böyle kalır bilmiyorum ama europe'da bu saatte bu kadar adam varsa akşamları daha çok olacaktır diye var sayıyorum ki bir sürü kişi client'ı çekemedim malum 6.6 gb 10 kbps torrentle zaman alıyor.

Genel olarak bir şey söylemek imkansız, istatistiği de yok zaten, 1 ayın sonunda DF1'in sonları gibi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben cücelerin oraya gittim galiba. yeşillik falan. manzara var abi. böyle balık tutuyorsun gün batımında falan. bataklığın üzerine büyük upgrade oldu hem de daha tenha gözüm 1/2 daha az arkada gezerken sdfsdf.

bu arada bıngıldak seni bi türlü ekleyemedim friendliste buglı mıdır nedir. sen de dene isim swarley swarleymon
Sosyal ağlarda paylaş

bug konusunda çok bir bilgim yok, pek buglı bir yapısı yok gibi şu an. ama eksiklikler var food en basitinden çalışması gerektiği gibi çalışmıyor. onun dışında gamebreaking herhangi bir bug görmedim betadan beri. tabii teknik sıkıntılar mevcut. GPU kuvvetli olmayan kişilerin çoğunlukla performans sıkıntısı var. mapload lag hala mevcut, yeni bölgeye girerken 1-2 sn lik bir donma yaşıyorsunuz. onun dışında bilemedim, aklıma gelen bir sorunu yok.

umut olup olmamasına dair ne diyebilirim bilmiyorum. oyunu çok iyi geliştirmişler DF1'e göre. yani tamamen yeni bir oyun olmuş. ben patlaması için bir neden görmüyorum. hani iddialı laflarda etmem sonra 2 ay sonra serverda adam kalmadığında beni gelip bulursunuz.

aklıma gelebilecek tek sıkıntı massive combatlarda belki performans sıkıntısı olabilir ki bu oyun için çok ciddi ve çözümü zaman alabilecek bir problem.

steam launch'ı belli değil, umuyoruz ki 2-3 aydan önce olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

fishing ile treasure map çıkarıyorum small, iyi para çıkıyor dediler içinden 2. yi çıkardım, biriktiriyorum. bakalım bakalım.

1.2k prowess bu arada :)

wisdom : 20 to 25
mana to stamina : 0 to 50
self heal : 0 to 50
booster : str lvl 2
skinning : 0 to 50
staff weapon skill : 0 to 50
diğer commonlar : 0 to 25

1200 prowess gitti totalde.

akşama biriktirdiğim treasureları bulmaya vakit ayırıcam bakalım. gelen parayla da craft'a giricem. wood, iron ore, cotton zülalıyorum 300'er tane falan oldu.

tailoring, staff crafting kasıcam.

tahminim craftları bitirince 150-200 prowess daha gelecektir.

ps. fishing bu arada gather yaparken çok güzel prowess veriyor. diğerlerine kıyasla ÇOK daha fazla veriyor. 0.9 ve 0.3 veriyor. mining, lumber falan direkt 0.1 veriyor. fakat uzaklaşmak gerek şehirden, açlar sömürmüş balık yok.

fishing skillini kaç yaptın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...