Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call to Arms : DFUW

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Abi steamden bastığımda çıkan launcherdaki çarka basınca değiştirebildiğim tek şey resolution, start in fullscreen mode ve lobby music.

Oyunun klasöründen açtığım zaman validate'i tikleyebiliyorum ama ok diyince bir şey olmuyor. Ondan sonra oradan login dediğimde ise benden username ve password istiyor. Username ve password de steamden aldığım için yok bende haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Girdim oradan bir acc name şifre aldım onu girdim too many login attempts dedi şimdi de 10 dakika bekletiyor. Muhtemelen girebilsem steamdeki launcher'da register butonu var oradan hallolacak o tarz işler ama yok abi giremiyorum.

Bu arada too many login attempts uyarısı şimdi steame de taşıdı kendini, bu sefer sanki bağlanabilecek gibi, yani en azından news ve portaldaki haberleri görebiliyorum şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Lobby hatası bu. Lobbyi tekrar kurmayı deneyeceğim.

(debug) [AMSConnection.cpp:216]: Sending SERVER_STATUS
(warning) [AMSConnection.cpp:224]: Error posting SERVER_STATUS request. Curl result: 7 - Failed connect to ams.darkfallonline.com:443; No error
(warning) [AMSConnection.cpp:225]: Posted data: req=%3CServerStatusRequest%20ID%3D%221%22%20LobbyVersion%3D%222.0.0.5%22%20%2F%3E
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...