Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AOÇ sezonu açmış

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

yazik siz ankaralilara , cremeria milano'dan madursunuz. Tiramusu istiyosun, tiramusu tatlisi yemis kadar oluyosun . hindistan cevizi istiyosun , hindistan cevizinden guzel tadi lol. Cikolatasi sahane,
baileys apayri bisey .tum cesitleri super

bas içine yapay aromayı mis. ha diyorsan ki "yok abi adam önce normal tiramisu yapıp onu blender da sütle karıştırıyor". onu bilemem
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben osunu busunu bilmem. Ayrica hic zannetmiyorum ki aroma bassinlar o lezzet baska turlu tutmaz,tutamaz meyve parcaciklari vs... Yiyen bilir. Ayrica aoc ist. Cnr fuar alaninda restorani acilmisti ,gittim oraya cikista bu beyaz keci sutumudur o dondurma paketini aldim tat,kalite 0 di. (Tabi ankara'daki tazedir ve tadi cok daha guzeldir ona lafim yok)

istiklal'e gidin ( bir de nisantasin da gordum) asagi dogru inerken sag tarafta kaliyor Milano mutlaka deneyin oyle 4 ay mış fln yok.... taptaze :) ki o dondurmalar 1 ay dayanmiyordur fabrikasyon deil.
Sosyal ağlarda paylaş

AOÇ inanılmaz overrated bi kurum. Kokoreçi inanılmaz çok iyi diye öve öve bitiremediler gittik yedik bi numarası yoktu, tek olay elindeki bıçaklarla tak taka tak taka kendi çapında dümbelek çalan lavuklar.

Hayır önünde kuyruk olmasının sebebi de aynı andaval zaten, 2 dakikada hazırlayacağı kokoreçi 15 dakikada anca hazırlıyor herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Keci dondurmasi ayri, normal sut. Yerine gitmen gerek degil, Ankara'da iki market ve bakkal'dan birinde bulursun dagitim basladigina gore. Istanbul'daysan daha gelmemistir, 4 gun once uretilmis benim aldiklarim.

istanbuldayım ben
yerini tam çözemedim dolanmıyım diyorum oralarda bi saat boşu boşuna ararken
Sosyal ağlarda paylaş

2011 yazında nerdeyse bi yaz boyunca 30 yerde dondurma yedik yengenizle. En başarılıları derseniz bi sıralama olmadan

Moda Ali Usta (badem inanılmaz)
Bostancı Yaşar Usta (meyvelilerş tercih sebebiz özellikle kavun)
Caddebostan Dondurmacci (her hafta yeni çeşit var çoğu mükemmel)
Çeşme Dondurmacisi (sakız tabiki bide şirinler diye bişi var mavi)
Bitez Dondurmacisi (burda da kavun felan enfes)

Benim Top 5 im bunlar. Diğer dondurmalar ya çok çok köpük gibi (taksimde var italyan bi tane bildiğin içine hava basmışlar) ya direk sahte (mado mesela en yenilebilir şeyi gerçek vanilya diye gelen sarı olan) yada çok sulu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...