Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk Herşeyi Affeder mi ?

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

Sizi sizin halkinizin anlamadigini dusunmekteyim Noyzura sama. O sebeble sizi anlayabilecek kulturde deger olan topraklara yerlesmeniz sizin daha da Spirituel anlamda gelismenize yer saglayacaktir. Ozellikle onerecegim yer Kansai bolgesi Japonya olacaktir.

Japonyadan sesimi tüm dünyaya duyurabilir miyim =) ? spiritüel olarak akademik anlamda çalışmaya niyetliyim. kafa ortamlarının ermişliği bir yere kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Ninja said:

Spirituel gelisiminizi tamamlamaniza yardimci olacaktir Japonya.

bi tamamlasam dünya süper bir yer olur var ya ;D

Gordugunuz uzere bir altinizdaki yorum mantigi ile birlikte yasiyorsunuz. Ama Japonyada kimse size bu sekilde yaklasmayacaginin garantisini verebilirim. O sebeble sizi anlayabilecek yerler; Hindistan, Tibet, Japonya bu uc yerden hangisi size uygun ise orada yer almanizi dilerim. Ayrica dilerim ki spirituel olarak istediginiz yolu yasaminiz boyunca verdiginiz ozveri ile tamamlayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Noyzura said:

Ninja said:

Spirituel gelisiminizi tamamlamaniza yardimci olacaktir Japonya.

bi tamamlasam dünya süper bir yer olur var ya ;D

Gordugunuz uzere bir altinizdaki yorum mantigi ile birlikte yasiyorsunuz. Ama Japonyada kimse size bu sekilde yaklasmayacaginin garantisini verebilirim. O sebeble sizi anlayabilecek yerler; Hindistan, Tibet, Japonya bu uc yerden hangisi size uygun ise orada yer almanizi dilerim. Ayrica dilerim ki spirituel olarak istediginiz yolu yasaminiz boyunca verdiginiz ozveri ile tamamlayabilirsiniz.

tibet çok sıkıcı kesinlikle inziva (kendi içime kapanmak) isyemiyorum çünkü geçmiş yaşamlarımda defalarca yaptım ve kendi içimdeki arayışın peşinde değilim.

Hindistan biraz benim için sakıncalı orada hiçbir dönemimde olmadığı kadar fazla drug overload olabilirim .

Japonya iyi gibi hem sadece sokaklarda yürümek bile mutlu eder beni , hem kültürüne karşı çok ilgiliyim hemde japon kızlarının güzelleri aşırı güzel oluyor. Ses tonlarıda çok güzel . Japonyanın mizah anlayışıda çok komik falan .

ÜStelik japonlar bir sürü spiritüel teknoloiler üzerinede çalışıyor. Evet ya ..
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

cik tibetin dagina haci, japonyada ne isin var.

gerçekten işim olmaz dağlarda ve tapınaklarda. kozmik boyutların ve sağlam partilerin aranan adamıyım yani tibette tapınakta bir sürü newbie spiritüel arayışta olan insanla düşük level mind stateleri kasamam daha insanlarla içiçe olmam lazım benim ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Size nasil sorunsuz sekilde kalabileceginizin yolunun sirrini paylastim. O sir dogrultusunda gelirsiniz kalir ve yolunuzu ilerletirsiniz. Noyzura sama. Geldiginiz sure zarfinda yer ve zaman olarak sizi aydinlatici bir demonstration sunar ve Mentorlarimla tanistiririm. Eger ki isterseniz de size bir Ninja Yashiki ortaminda is de bulabiliriz fakat once dilinizi 2 sene ilerletip calistiktan sonra. Ama bu dil gelisiminizde de sizi Kebakura ve Hosuto ortamindaki Mentorlarla tanistirip size iyi bir Keigo sanati ve dil gelismesi saglariz. Ayricada Japonlarin ic kalplerinin guzelliginin yuze yansimiz olan bayanlarla da dostlugunuzu gelistiririz. Ama tabi bunlarin olabilmesi icin ilk belirttigim basamagi gerceklestirmeniz gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

Size nasil sorunsuz sekilde kalabileceginizin yolunun sirrini paylastim. O sir dogrultusunda gelirsiniz kalir ve yolunuzu ilerletirsiniz. Noyzura sama. Geldiginiz sure zarfinda yer ve zaman olarak sizi aydinlatici bir demonstration sunar ve Mentorlarimla tanistiririm. Eger ki isterseniz de size bir Ninja Yashiki ortaminda is de bulabiliriz fakat once dilinizi 2 sene ilerletip calistiktan sonra. Ama bu dil gelisiminizde de sizi Kebakura ve Hosuto ortamindaki Mentorlarla tanistirip size iyi bir Keigo sanati ve dil gelismesi saglariz. Ayricada Japonlarin ic kalplerinin guzelliginin yuze yansimiz olan bayanlarla da dostlugunuzu gelistiririz. Ama tabi bunlarin olabilmesi icin ilk belirttigim basamagi gerceklestirmeniz gerekli.

Parayı dert edecek zamanı geçtiğimde yapmak istediğim ilk şey bu oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...