Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

helal olsun memleketin yurtsever halkina

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

kuddusi binlerce otobüs vardı diyorsun ki binlerce kelimesini coğul sayarsam 2000 otobüs farzedelim
ortalama bir otobüs 14 metre
bu da 28000 km yapar
bu da silivri cezaevinden büyükçekmece silivri yolu üzerinde vatan caddesine kadar bir mesafe demek(google mapsten kontrol edildi)
insan gözü 28000 km'i göremez.
yol boyunca gelirken gördüm falan diyorsan nereden geldi bu araçlar, hangi yoldan geldi o da önemli.
yani abartmasak mesela daha güzel olurdu, daha fazla detaya girmeyeyim.

yol

Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Ardeth said:

ahahah o da gecen gun isminin basina TC koyanlara tepki. TC koyanlar da anladigim kadariyla saglik ocaklarinin basinda TC ibaresi kalkcak diye gaza gelmis (olay da yalan). hangisi daha salakca bilemedim

ardeth...yalan değil olay,

yalan degilse benim safligima gelmis cok arastirmadan inandim ama yine de adamlarin amacinin gidim gidim osmanliyi getirmek oldugunu sanmiyorum. bunlarin hepsi onlar icin hukumet olarak kalabilmek adina oynadiklari minik oyunlar yok osmanli evladiyiz yok su yok bu. adamin fantazisi islam imparatorlugunun lideri olmak ama omru yetmeyecek buna cok sukur hahah. bu kamuya basortusu getirelim, surdan TC cikaralim gibi seyler bana hep gundem calkalamak olarak geliyor. adamlar bunu yapmak istese zaten yapar twitterdan memleketi kurtaran 500000 kisinin lafina pek bakmazlar. RTE ne zaman karsi fikir bildirenleri ciddiye alip da geri pedal yapmis da bunda yapsin.
Sosyal ağlarda paylaş

lel Hurriyet internet sitesinin tepesinde şu var.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/4917/19794917.jpg

Kimsenin götü yemiyor şu olayı haber yapmaya. Geçen Ulusal Kanal Esad'la görüşmüştü. Ne olursa olsun gazetecilik başarısı bu. Reuters, CNN tüm dünya basını haber yaptı ana sayfalarında bizim basının çıtı çıkmadı göt korkusundan. Şu basit iki örnek bile siyasi iktidarın nasıl bir dikta ile ülkeyi yönettiğinin resmidir. Halen ülkenin geleceğinden umutlu olanlara acıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Norak said:

özet olarak işte 2000 kişi falan varmış (videolara resimlere baktıysanız zaten görürsünüz bunu) bunlar barikatları yıkınca işte biberleyip dövüp yıkayıp eve yollamışlar sdfs

:) kınalıdan girdikten hemen sonra 3.5 dakika boyunca videoya çektim...sağlı sollu binlerce araç vardı,binlerce...tabi, her bir otobüse 1-2 kişi bindiyse, doğrudur 2bin kişi ancak gelmiştir oraya...yersek?!

Arkadaslar.binlerce arac yazdim.otobus demedim ki.rahatlikla 500 otobus vardi.1000 tane de en az otomobil,minibus vardir orada. Ayrica bu neyin hesabi?lan millet o yuzden haydar dumene o kadar mektup yaziyor.o da her seferinde onemli olan islevi diye cevap veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

KuddusiMavra said:

Norak said:

özet olarak işte 2000 kişi falan varmış (videolara resimlere baktıysanız zaten görürsünüz bunu) bunlar barikatları yıkınca işte biberleyip dövüp yıkayıp eve yollamışlar sdfs

:) kınalıdan girdikten hemen sonra 3.5 dakika boyunca videoya çektim...sağlı sollu binlerce araç vardı,binlerce...tabi, her bir otobüse 1-2 kişi bindiyse, doğrudur 2bin kişi ancak gelmiştir oraya...yersek?!

Arkadaslar.binlerce arac yazdim.otobus demedim ki.rahatlikla 500 otobus vardi.1000 tane de en az otomobil,minibus vardir orada. Ayrica bu neyin hesabi?lan millet o yuzden haydar dumene o kadar mektup yaziyor.o da her seferinde onemli olan islevi diye cevap veriyor.

http://img218.imageshack.us/img218/8690/img1089729516ge6.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...