Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

20 Nisan Istanbul bulusmasi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

yemin ediyorum şu forum bünyesindeki potansiyeli kullanamadığımız için çok üzülüyorum.. dün akşam da dile getirdim bunu.. BU CEMİYET ŞAHLANMALI ARKADAŞLAR!!

öncelikle aramızda para toplayıp kendimize lokal oalrak kullanabileceğimiz bir mekan kiralıyoruz girişine de "PatiKoop dreneği diyoru
NASIL FİKİR?
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha
aynen sırf beyaz leblebileri bırakmış karşıdaki kesin.

kutulu fotolarda tam bir gerçek kesit karakterisin yemin ederim hehe

ayrıca ankara çogzel coco. cildime de çok iyi geldi. ben de sana ankaradan havuçlu anne keki parçalarıyla dil çıkarıyorum. umm üstüne kahvede içeyim...mmm
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

yemin ediyorum şu forum bünyesindeki potansiyeli kullanamadığımız için çok üzülüyorum.. dün akşam da dile getirdim bunu.. BU CEMİYET ŞAHLANMALI ARKADAŞLAR!!

öncelikle aramızda para toplayıp kendimize lokal oalrak kullanabileceğimiz bir mekan kiralıyoruz girişine de "PatiKoop dreneği diyoru
NASIL FİKİR?

İstabulda olsam direk kurarim dernegi valla. Benim de ne zamandir aklimda
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

NASIL FİKİR?

Yani şimdi underground bir blackwaters tadında bir şeyler kurma planı yapılmıştı zamanında. Hep derim o adayı yada uçak gemisini alacaktık hacıkitler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...