Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şunlardan satsam alan olur mu? (Paracord Bileklik)

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Beğendiğim bi bileklik türüydü bu paracordlar, bi gün amazondan alışveriş yaparken baktım ipler var biraz da googleda araştırdım nasıl yapıldığını öğrendim. hemen akabinde ip sipariş ettim, siyah ve kırmızı (aslında turuncu istemiştim ama bu rengi yollamışlar). neyse geldi yaptım, çok da hoşuma gitti, eşe dosta dağıttım falan ama hala elimde ip var. (2x50 feet almıştım, yap yap bitmedi) bari 10 15 liraya satayım dedim, hem belki alıcısı çıkarsa yeni renkler getirip devap ederim ilgilenilmez ise de bitene kadar uğraşır ya da anneme çamaşır ipi diye veririm, eheh.

kendi yaptığım (ilk prototipler :D) ve kullandığım bileklikler;

trde baktım 25 ila 50 lira arasında satılıyor, benimkiler biraz daha amatör olduğu için 15 liraya veririm. :P

(bu arada ilgilenen olur fakat bileği normalden ince ya da kalın olursa ölçüp yollarsa ona göre özel olarak da yapabilirim)

Sosyal ağlarda paylaş

Fantastik bir güç eklersen satılır. Denge bilekliği gibi mesela. Atıyorum, içeriğindeki malzemenin ana kaynağı amazon ormanlarındaki bilmemne bitkisi ve bu bitkinin şöyle şöyle iyileştirici özellikleri var. Özelliğin test edilemiyor olması gerekiyor. İnanca bağlı olsun mesela, aksi kanıtlanamasın.

Gülümseme taşı var benim masamda. Bi müşteri getirmişti hediye diye, kıramayıp aldım koydum masaya. Özelliği o taşa bakınca seni gülümsetiyor. Ama taşın işe yaraması için, senden başka kimsenin elini sürmemesi gerekiyor bu taşa. Birisi elini sürerse, taş özelliğini kaybediyor. Özelliğini kaybetmiş bu taşı yıkarsan, özelliğini tekrar kazanıyor ve seni gülümsetiyor.

Bu taş her gözüme takıldığında, bu saçmalığı hatırlayıp gülümsüyorum. %100 çalışıyor yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

@Dworgian; bakalım tarzı olan vardır belki. :P

@applev0dka; eheh yapmayı denerim eğer isterseniz.

@Fin; beklendiği gibi, baltalı ilah.

@DrStein; valla maneviyatı nasıl olur bilmem ama can kurtarıcı falan deniyo. içinde 7 tane daha ip var kopmuyor falan. US ARMY kullanıyor vs. (Böyle diyebilirim heralde)

@vaperon; evet abi o Mayhem, karıştırdın sen. Benim öyle pek şansım yoktur eheh.

@aquila; evet öyle bi olay da var, çok güzel saat kordonu oluyor. Hatta bi ara patide kadran arıyordum varsa satın bana diye, bu sebeple idi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
DrStein said:

Fantastik bir güç eklersen satılır. Denge bilekliği gibi mesela. Atıyorum, içeriğindeki malzemenin ana kaynağı amazon ormanlarındaki bilmemne bitkisi ve bu bitkinin şöyle şöyle iyileştirici özellikleri var. Özelliğin test edilemiyor olması gerekiyor. İnanca bağlı olsun mesela, aksi kanıtlanamasın.

Gülümseme taşı var benim masamda. Bi müşteri getirmişti hediye diye, kıramayıp aldım koydum masaya. Özelliği o taşa bakınca seni gülümsetiyor. Ama taşın işe yaraması için, senden başka kimsenin elini sürmemesi gerekiyor bu taşa. Birisi elini sürerse, taş özelliğini kaybediyor. Özelliğini kaybetmiş bu taşı yıkarsan, özelliğini tekrar kazanıyor ve seni gülümsetiyor.

Bu taş her gözüme takıldığında, bu saçmalığı hatırlayıp gülümsüyorum. %100 çalışıyor yani :)

güzel hikaye :D
Sosyal ağlarda paylaş

DrStein said:

Ben taşı görmedim. Ama bu hikaye her aklıma geldiğinde gülecem. Bu da sayılır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...