Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Looney Tunes Taso Aranıyor ( Alınık )

sessizkelebek

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Phyx said:

Holy'nin yaptı ağır o....ç....luğu yalnız bu hareketi bir insan nasıl kendine yedirebilir??
geceleri rahat uyuyabilcek misin??
ileride çocuğun "baba küçükken biriktirdiğin tasoları ne yaptın?" dediğinde "oğlum ben o...çoçuğum konuyu değiştirelim" mi diyeceksin

yazıklar olsun sana da bu konuda seni destekleyen herkezede!!!!

Bravo kardeşim.

bazı insanlar unutulmaz... ama iyi olarak değil fag olarak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

rica ederim.

umarım beni affetmişsindir. bedduadan çok korkarım çünkü ben kimsenin ahını almak istemem...

yok beddua etmedim zaten kızdım sadece.. çünkü inan çok zaman harciyorum benimde taso koleksiyonum olsun eksik parçalarımı tamamliyim diye birden oyle zor buluduğum tasolarıda kaybedince kızdım yani.. kusura bakma sende beni anlarsın umarım..
Sosyal ağlarda paylaş

sessizkelebek said:

Holy said:

kardeşim kusura bakma daha önceki tavrım için.

izin verirsen kendimi affettirmek adına sana tasolarımdan 15 tanesini ücretsiz göndermek istiyorum. kargoyu ödemen yeterli. adresini ver hemen gönderiym yarın.

Asil bir davranış tşkler düşünmen yeterli kardeş ;)
bunu kabul etmeyeceksin heralde ?
Sosyal ağlarda paylaş

r4hm4n kardeşim,

elimdeki tasoları artık haram mal gibi hissediyorum. şu son günlerde yaptıklarımdan dolayı insanlığımı sorgular oldum ben.

istersen eğer elimdeki tüm tasoları sana gönderip bu işi noktalamak istiyorum. taso falan fani şeylermiş, iç huzuru kalmıyor resmen insanın. siz siz olun, insanlığınızı hiç bir zaman bırakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

r4hm4n kardeşim,

elimdeki tasoları artık haram mal gibi hissediyorum. şu son günlerde yaptıklarımdan dolayı insanlığımı sorgular oldum ben.

istersen eğer elimdeki tüm tasoları sana gönderip bu işi noktalamak istiyorum. taso falan fani şeylermiş, iç huzuru kalmıyor resmen insanın. siz siz olun, insanlığınızı hiç bir zaman bırakmayın.

makaramı yapiyorsun holly kardeş ?
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

rumuzum holy ama sen holly de diyebilirsin kardeşim.

makara yapmıyorum tabi ki, bu kadar olayın üzerine nasıl makara yapabilirim...

çok kötü hissediyorum kendimi. karnıma ağrılar giriyor resmen sana hissettirdiklerimi düşündükçe.

kurtulmak istiyorum taso maso her şeyden.

hmmmm
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

çok kötü hissediyorum kendimi. karnıma ağrılar giriyor resmen sana hissettirdiklerimi düşündükçe.

işte aydınlanma yaşayan bir pati daha
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Holy said:

işte aydınlanma yaşayan bir pati daha

Adam tövbe etti arkadaşlar tamam üzerine gitmeyin artık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

kardeş yazdıklarına sinirlenmemek elde değil , ne demek alırım daha fazlaya satarım falan :S ben burada koleksiyon yapıyorum ve öğrenciyim , param zaten belli , sen piyasa yapmaya çalışırsan biz nereden taso bulacaz ?? Yapmayın lütfen yapmayın , gerçekten koleksiyon yapmıyorsan rica ediyorum , alıcıların önünü kapama , inan bana çok kişi pm attı satarmısın diye fakat ben satın aldıklarımı asla satmadım , sadece takas yaparım .
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

ben o kadar yardımcı olmaya çalıştım fakat hiç özel mesaj gelmedi burada sessizkelebek'ten.

screwy'e kargoluyorum yarın tasoları. kargosunu da ben ödüyorum hatta. sonra artık kendisi ister satar, ister kapış yapar.
assagıda cocuklar oynuyo arada kapıs yaparım onlara. bakalım artan olursa sana geri yollarım sen de orda kapıs yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

Holy said:

ben o kadar yardımcı olmaya çalıştım fakat hiç özel mesaj gelmedi burada sessizkelebek'ten.

screwy'e kargoluyorum yarın tasoları. kargosunu da ben ödüyorum hatta. sonra artık kendisi ister satar, ister kapış yapar.
assagıda cocuklar oynuyo arada kapıs yaparım onlara. bakalım artan olursa sana geri yollarım sen de orda kapıs yaparsın.

oğlum sen neyin kafasındasın lan çok canınız sıkılıyorsa gidin parka oynayın benim konumuda kirtletmeyin..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...