Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Looney Tunes Taso Aranıyor ( Alınık )

sessizkelebek

Öne çıkan mesajlar

para konuşmadım, taso vericem dedim.

said:
Gönderen: sessizkelebek
Gönderilen: Holy
Tarih: 22/08/2013 14:56

Alıntı
Holy
Alıntı
sessizkelebek
mesajım geldimi kardeş..

bende istanbuldayim istersen elden alabilirim kargoyla hiç uğraşmana gerek kalmaz elindeki taso türleri neler mümkünse resim verebilirmisin..

telefonunu ver istersen ariyim seni konusalim..
kıçını da yırtsan o fiyatın altına vermem. çocuğum oynar.

ilk çıkan looney tunes serisinden işte bilmiyorum adlarını. eve ulaşınca bulabilirsem çekerim fotoğraf.

Kardeş ben cidi aliciyim ayrica mesajimda yazdım ben hatira olsun diye ariyorum.. sevdiğim için başka maksatla almiyorum param kısıtlı bende isterim cok para vermek ama yok eğer yardimci olursan alirim.. bunlar o donemde cocuk olup oynamiş kişiler için kıymetli çocugunuun zamanında 3 boyutu birak 5 boyutlu oyuncakalr çıkar oynamaz yani..
lütfen bana bir iylik yap sende mutlu ol bende.. diyorum yanına gelirim alirsin paranı kimseylede kargoylada ugrasmak zorunda kalmazsın..

Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

para konuşmadım, taso vericem dedim.

said:
Gönderen: sessizkelebek
Gönderilen: Holy
Tarih: 22/08/2013 14:56

Alıntı
Holy

kıçını da yırtsan o fiyatın altına vermem. çocuğum oynar.

Bu nasıl bir çelişkidir ya.. adam kendi verdiği örnekde kendini rezil (döt) etmiş .. cahil desem haksızmıyım ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar kelebek mezarcı. güzelim tasolara 25 lira fiyat çekiyor

holy e sattım 2 katı fiyattan. iyi adam holy, namuslu adam

tag: looneytunes,looney tunes,looney,tunes,taso,pokemon tasosu, looney tunes taso, sessizkelebek, sessiz kelebek,sessiz, kelebek, kelebek kazıkçı, paranızı kaptırmayın,dolandırıcı, mezarcı kelebek,nekrofili,nekrofilyak taso, nekrofil pokemon, nekrofil looney tunes, nekrofilyak kelebek,nekrofil taso, nekrofil sessizkelebek
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

arkadaşlar kelebek mezarcı. güzelim tasolara 25 lira fiyat çekiyor

holy e sattım 2 katı fiyattan. iyi adam holy, namuslu adam

tag: looneytunes,looney tunes,looney,tunes,taso,pokemon tasosu, looney tunes taso, sessizkelebek, sessiz kelebek,sessiz, kelebek, kelebek kazıkçı, paranızı kaptırmayın,dolandırıcı, mezarcı kelebek,nekrofili,nekrofilyak taso, nekrofil pokemon, nekrofil looney tunes, nekrofilyak kelebek,nekrofil taso, nekrofil sessizkelebek

bana ayak yapma çiko :)
Sosyal ağlarda paylaş

Phyx said:

Holy'nin yaptı ağır o....ç....luğu yalnız bu hareketi bir insan nasıl kendine yedirebilir??
geceleri rahat uyuyabilcek misin??
ileride çocuğun "baba küçükken biriktirdiğin tasoları ne yaptın?" dediğinde "oğlum ben o...çoçuğum konuyu değiştirelim" mi diyeceksin

yazıklar olsun sana da bu konuda seni destekleyen herkezede!!!!

Bravo kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...