Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

rexr0th said:

alıştığınız şeylerden ötürü bu şekilde düşünüyorsunuz. ben lola girdiğimdede neden towerlar bu kadar fazla damage veriyor diyorum. Towerlar şuan gayet gerektiği gibi vuruyor.

abi lolde şey var, o kadar vurmuyor aslında, her vuruşu %25 daha fazla vuruyor.

garipsedim birden nedense, hani oyunun en büyük koruyucu unsuru olduğu için tower, normal dota oynarkende bu yüzdede mi vuruyordu hatırlamıyorum tam açıkcasıda baya az geldi, hani %50 hp ile %20 hpli adama dive edip, alıp ölmeden çıkabiliyorum adam falanda vuruyor. ha kötü mü? benim için değil açıkcası, garipsedim ondan yazdım ^^

treasure of rarities çıktı bu arada iş yapar mı? anlamıyorum daha yeni başladığımdan ^^
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

iyi de o lol bu dota. dota 1 oynadım yıllarca hiç towerlara sövmemiştim.

hmm anladım, ki bir yerde dengede var loldekinin 2 katı sürede indirebiliyorsun bir towerı.

neyse karşılaştırmak istemiyorum 2 oyunu aynı kulvardada olsalar, arada sizinlede oynarım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

adam ol kule dibinde kesilme /fix'd

lesser herif, yazdığım postu okusana önce :D

laf sokucam diye hırs bürüdü içini değişiğin yemin ederim 1 aydır.

bana sıkıntı değil dedim, az vuruyor dedim, hayvan gibi dive ediyorum dedim.

birde şey ben low levelım diye mi böyle takım konuşmuyor hiç bilmemne? hani sen o lane'e git ben buraya gideyim muhabbeti dahi dönmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

rexr0th said:

alıştığınız şeylerden ötürü bu şekilde düşünüyorsunuz. ben lola girdiğimdede neden towerlar bu kadar fazla damage veriyor diyorum. Towerlar şuan gayet gerektiği gibi vuruyor.

abi lolde şey var, o kadar vurmuyor aslında, her vuruşu %25 daha fazla vuruyor.

garipsedim birden nedense, hani oyunun en büyük koruyucu unsuru olduğu için tower, normal dota oynarkende bu yüzdede mi vuruyordu hatırlamıyorum tam açıkcasıda baya az geldi, hani %50 hp ile %20 hpli adama dive edip, alıp ölmeden çıkabiliyorum adam falanda vuruyor. ha kötü mü? benim için değil açıkcası, garipsedim ondan yazdım ^^

treasure of rarities çıktı bu arada iş yapar mı? anlamıyorum daha yeni başladığımdan ^^

herosuna göre değişiyor abi o. ilk lvllarda bide öyle bodoslama giremezsin kule dibine.
ilerleyen lvllarda hpler çok olunca cam int heroları dışında gayet girilir tanklanır kule.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

adam gibi takıma geldiysen lane muhabbeti dönüyor illa ki. genelde 5 kişi girdiğimiz için hesap kitap yapıp gönderiyorum ben lane e adamları, efendi gibi de yeniliyoruz sonrasında aauehau

yok ben chatten banlendim zaten ama onlar konuşsun istiyorum, sürekli rare itemlar geliyor bana mavilerden ne iş ^^^^^^^
Sosyal ağlarda paylaş

tp olabiliyosun yalnız o az damage veren tower'a. kalburüstü bir takımda tower dive gören supportların o kuleye tp atması direk beleş kill demek oluyo genelde.
damage'ı da gayet yüksek sayılır towerların bence. tower aggrosunu ayarlamayı bilmeyen adam dive atamaz kolay kolay, atar da sonu ne olur bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

kek said:

arcane said:

skywrath no skill, broken bir hero. ne kadar magic immunity mana burn varsa doldurmak lazım. oynaması ve item build de çok kolay...

bir pugnaya bakıyo o.

pugnanın etkili olabilmesi için mana dump yapması lazım. en iyi vuran skilli sabit 70 mana. 100 dmg civarı alıp wardu farkediyor. karşı tarafa da rahat 150 vurmuş oluyor. hard counterlar var ama bu da klasik mobacı mantığı. counterlanabilir olması dengeli yapmaz ki. 30+ heronun olduğu yerde herşeyin bir duvarı var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

skywrath ile ilk çıktığı zaman oynadım, karşı tarafta ne olduğunu bilmiyor, randomda direk bana geldi, 25 - 5 oyunu bitirdim ancak takım kötü olunca yenildim tabii. Açıkça ben goblini bekliyorum oynarken o kadar kill almama rağmen eğlendirmedi beni. Early Game'de çok etkin bir hero ancak late game'de yalan. Karşı takım bilmediği için late game'de de rahatlıkla kill alabildim.

Ayrıca evet pugna'nın wardı skywrath'ı öttürür, onun dışında anti mage zaten int düşmanı, hele skywrath'a ultiyi çaktığı an olay bitmiştir, çevresindeki adamları da indirir. Dahası hex ve stun'ı olan herolarda rahat döver.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Chatten banlanmada yeni sanırım. Sonunda ceza sistemi üzerine çalışmaya başlamış valve. Çünkü community iyice aptallaşmaya başladı. Ne olsa cezam en fazla 2 gün lowda oynamak kafasıyla oyunların için ediyorlar. Adam gibi cezalar verilmezse düzelmez bunlar.

yok abi adama, sana rus demem yeter sanırım küfür etmeme gerek yok demiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...