Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity 3 - Original Sin

axedice

Öne çıkan mesajlar

kickstarterda ole bi sorun olmaz, impulse alım kararı degil cunki. paranı verdigini unuttuktan cok uzun bir sure sonra urune kavusuyorsun

parayı trink verip urunu aldıgında daha yıkıcı oluyor o buyers remorse cunki parandna tze ayrılmış oluyorsun

oyunlar vasat bile olsa pazarlanan şey oyun degil oyunu yapanların şahsi tibarı olduğu için patlarsa ikinci bir proje için bir daha para toplayamaz o insanlar o kadar kolay

patlama olayıda anca deadlinelarda olabilir, sektoru ntemel problemi publisherların mali ceyreklerine ve tuketım sezonuna gore pıyasaya cıkması, shareholderlar sevindirmek, tatil donemlerindeki satışlardan yararlanmak veya en kotusu cash grab yoluyla cabuk nakit üretebilmek için katelediyorlar senelerdir bu oyunları

misal ben obsidianın hayatta soz verdiği tarihte soz verdıgı ozellıklerle bitiriceğine inanmıyorum, piyasada bu konudaki en sohretli firma, herseyi yapmaya çalışıp zama nnedeniyle hiçbirşeyi tam yapamayan ve kesilip kırpılmış oyunları piyasaya surme konusunda ellerine kimse su dokemez
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

misal ben obsidianın hayatta soz verdiği tarihte soz verdıgı ozellıklerle bitiriceğine inanmıyorum, piyasada bu konudaki en sohretli firma, herseyi yapmaya çalışıp zama nnedeniyle hiçbirşeyi tam yapamayan ve kesilip kırpılmış oyunları piyasaya surme konusunda ellerine kimse su dokemez

full control kendilerinde,bu sefer belki eski oyunlarinda ki kadar sorunlu olmaz.

kotor 2 mesela epey sorunluydu,keza vegas,9 ayda cikarmaya zorladilar adamlari..
Sosyal ağlarda paylaş

Planescape neslinden olmama rağmen bu oyun beni project eternity ve tormentten daha çok heyecandırıyor, ve nedeni hakkında hiçbir fikrim yok. Belki loot yüzündendir. Mesela torment , planescape yolundan gidiceklerse büyük ihtimalle pek loot olmıcak , az ve öz. Divine divinity hatırlarım bir harabe evi , evim yapmıştım, yanlış hatırlamıyorsam varilleri inventory'ye atamıyordun o yüzden dakikalarca mouse ile bıraka bıraka eve bırakırdım. 1' inci divinity gibi yaparlarsa loot konusunda doyurucu olucak. Keşke immersion için hunger thirst falan ekleseler , bence hiç fena olmaz.

Birde masadaki şeylerin tıklanabilir ve alınabilir olması bence oyuna bereket bolluk katıyor. Ben hazinelikte bir kasa içinde 1000 altın yerine o gösterdikleri video'daki gibi masalara saçılmış 500 altını tercih ederim, benim o tarz şeyler daha çok hayalimi süslüyor, o yüzdendirki risen ve gothic oyunlarını çok sevirim.
Sosyal ağlarda paylaş

"White Wolf" said:

Planescape neslinden olmama rağmen bu oyun beni project eternity ve tormentten daha çok heyecandırıyor, ve nedeni hakkında hiçbir fikrim yok. Belki loot yüzündendir. Mesela torment , planescape yolundan gidiceklerse büyük ihtimalle pek loot olmıcak , az ve öz. Divine divinity hatırlarım bir harabe evi , evim yapmıştım, yanlış hatırlamıyorsam varilleri inventory'ye atamıyordun o yüzden dakikalarca mouse ile bıraka bıraka eve bırakırdım. 1' inci divinity gibi yaparlarsa loot konusunda doyurucu olucak. Keşke immersion için hunger thirst falan ekleseler , bence hiç fena olmaz.

Birde masadaki şeylerin tıklanabilir ve alınabilir olması bence oyuna bereket bolluk katıyor. Ben hazinelikte bir kasa içinde 1000 altın yerine o gösterdikleri video'daki gibi masalara saçılmış 500 altını tercih ederim, benim o tarz şeyler daha çok hayalimi süslüyor, o yüzdendirki risen ve gothic oyunlarını çok sevirim.

Teleport muhabbeti vardı 2 tane dalga birini ben de eve bırakırdım loot birikince teleport oluyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

attım 25 doları yüzlerine. 1 milyonu bulsa güzel olur ama sanmıyorum. divine divinity 1 de şahane bir oyun olmasına rağmen çok popüler olamamıştı neden bilmiyorum. insanlar eğer bu seriyi divine divinity 2 ile tanıdıysalar para vermek istememelerini anlayabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...